Prijava

јебига стеване, много много волим кад се други људи нервирају, зато и радим ово што радим

Zamisljam kako ti na nadgrobnom spomeniku (ne daj boze nego kazem samo teoretski) stoji

UMRO DA BI IZNERVIRAO ORTAKA

нека ме убију боли ме курац један србин на овом свету мање

jel iko gledo radonju na ores konferenciji

umro sam

pito ga novinar nešto

kaže radonja u fazonu

BOLJE EVROLIGA NEGO TRENING ČETVRTKOM UVEČE xaxaxa bog

Mi smo prakticno ovom pobedom osvojili Evroligu. Karali smo prvaka što implicira da smo najbolji u Evropi.

Rasni
Mi smo prakticno ovom pobedom osvojili Evroligu. Karali smo prvaka što implicira da smo najbolji u Evropi.

А шта ћемо с тим што је Паћо каро нас? л0л0

Oni kažu da su karali FMP.

MOŽDA SMO MI PANTERI ALI VI STE MIŠEVI

март:
хахахаха радоња бог радоња карај ми швецу

мај:
јебем ли ти мајку црногорску јебо те ко те довео са планине јебенти фмп дабогда се угасили

Marko budi normalan
svi znaju da je radonja debil

мислим да је плеј-оф у априлу

mater im jebem samo forsiraju ono raspalo državno mezimče :facepalm:

inače Zvezda ima najbolji procenat šuta za 3 u aba ligi lolololol

Radonja je naš mezimac sa posebnim potrebama <3

јебига стеване, много много волим кад се други људи нервирају, зато и радим ово што радим

Е ПА ОНДА

Слушај, Рихо, балавче ретардирани! Научи, пизда ти материна глупа и неваспитана, да поштујеш старије (мене у овом случају, идиоте), а онда и оне који се мало баве и познају и баве се музиком (опет мене, идиоте). Којим случајем свирам гитару дуго, познајем музичку теорију, бавим се и сам помало писањем и компоновањем и слушам разноразну музику. Све у свему, познајем музику не 100 него 1 000 000 пута боље од тебе.

Врати се,у ту рупу из које си измилео и машатај од девојчицама са друге стране јастука јер ти је туга велика к'о Русија због чега до поднева мрзиш себе, а од поднева мрзиш цео свет и зато и желиш да цео свемир чује твој немир док небо пева са нама.

sčušaj стеване...do sad sam tolerisao tvoje prisustvo na sajtu i tvoje pokušaje da ispadneš prepametna...sada na tome hoću da stanem na kraj.
Odjebi više bre nemoj da se zameraš svakom drugom vukajlijašu i da zakuvavaš svađe jer iako si žensko ja sam u stanju da ti razbijem pičku pesnajama i da krvariš do bola, jasno?

Вид' овога! Нема га Курајбер па се курчи. Лололо

@Марко

Јебем ли ти семе покварено, сељачко! Наћићу те, стоко, у Крагујевцу, јебаћу ти све по списку, разбићу ти главу, мајмуне један ретардирани. Наћићу те преко ИП адресе, гркљан ћу да ти извадим.

Нема ни курчевог Запате да лаје глупости.