Prijava

Tako je pseto ucenice. Brani radonju!!1

Jebi se pederu branim ga i uzivo
tj ne branim ga samo pozivam na toleranciju loooool dok ne vidim oce uzeti ovu abu il jok

Ka'e Markus da je sve u redu i da će da jebe nejač.

Cuti fanaticni pusti vucicapedera da se nada malo sto si taki necovek

Ma znam. Nego smaraju komentari kad izgubimo. Samo da kazem da je bobisa opasno nasiljio kurac, i da ima mnogo bolje sudjenje u el nego u abi. I ne znam koji kurac ovom lamoniki, lik vec treci mec sudi dobro za nas. Ne mogu vise ni majku da mu psujem ko nekad

U EL Bobi ima fer suđenje, dok je ono što se radi u aba nad njim sramno.
Najbolji košarkaš u Evropi zaslužuje fer suđenje.

Bobiju sviraju ko da je beli medved. Da sofo ima takav kriterijum sudija lagano bi covek imao 30ppg i 15 rpg

Sta je sa Vilijamsom?

P.S. Mitar me prodo na kladzi jebo me on

bvdlga
tri za tri. Inace, koliko sam upucen, bice zanimljivih detalja nevezanih za utakmicu. :)

https://pbs.twimg.com/media/CBDS09NWwAAUcwh.jpg

Bobiju sviraju ko da je beli medved. Da sofo ima takav kriterijum sudija lagano bi covek imao 30ppg i 15 rpg

Tebe da toliko biju odavno ti bio mrtvo mudo

Bobiju sviraju ko da je beli medved. Da sofo ima takav kriterijum sudija lagano bi covek imao 30ppg i 15 rpg

pozz te bogdan bogdanovic. oce igrati za repku letos?

Nekako mi patetičan ovaj transparent Delija. Kao kad šmokljan sretne siledžiju posle dvaes godina i kaže mu: "E da znaš, još se sjećam kako si me maltretirao u školi, nije ti to bilo fino nevaljalče, šmrc." Baš su se potresle Švabe što nismo zaboravili ni oprostili, puca im kurac ljuto. Trebali su se organizovati pa improvizovati transparent u poluvremenu "Tišina tamo goveda, da ne bude opet po guzici".

trebali su da napišu Danke Dojčland?

Ako su već odlučili to da pominju, trebali su napisati nešto u fazonu "američki pušači kurca, kad tad ćemo vam za ono jebati majku u pičku krvavu ". A ne ovako, ko grobari.

Taj bi transparent peske nosio do berlina ako treba

I to ćirilični da bude, a ne ovako - preveli im da se ne muče. Takav transparent bi sigurno privukao više pažnje nego ovaj. Neki novinar bi uzeo i preveo, to bi objavili portali malo, pa bi se i pričalo možda jedan dan o tome. Ovaj sinoćni je već zaboravljen.

Šta je sa Vilijamsom, hoćemo li imati alibi za sledeću sezonu?

Nešto ga boli noga, mijena valjda.

освајамо чим им оде павловић

Ako su već odlučili to da pominju, trebali su napisati nešto u fazonu "američki pušači kurca, kad tad ćemo vam za ono jebati majku u pičku krvavu ". A ne ovako, ko grobari.

e, sa ovim se već skroz slažem
hehe, tačno ko grobari da su pisali