Prijava

Nisam ja bukvalac nego si ti u naletu orgazmiranja na jednog zvezdasa koji je uz to i dobar kosarkas zaboravio na realnost i drugog kosarkasa (koji je takodje zvezdas) a onda kad si skapirao koliko si lupio si poceo da se vadis na takozvanu pesnicku slobodu da si ti u stvari napisao jedno a mislio drugo.
Budi covek, stani iza svojih reci. Doduse ti si cigan, zato i ne mozes da budes covek.

P.S. AKo ovo protumacis kao neki udar na tebe ili nesto slicno, odmah da se pozovem na pesnicku slobodu i da sam u stvari mislio da kazem da su i Teodosic i Bjelica vrhunski kosarkasi i da su jako bitni u reprezentaciji.

Ti si se mnogo uživio nešto u te klupske odnose. Ovo nema veze sa tim što su obojica zvjezdaši, niti sa tim što ja navijam za isti klub.Niti sa orgazmiranjem na nekoga. Niti smatram udarom, na sebe. Bjelica je sigurno najbitniji igrač u reprezentaciji, popunjava čovjek pozicije 1-4, sve rubrike popunjene. I tako već godinama. Za razliku od Teodosića koji znamo koliko fali jer se dešavalo da podbaci mnogo puta,Bjelica uvijek igra dobro, ili odlično.

KK CZ (ona prava) harala je jugoslovenskom kosarkom u posleratnom periodu kada se jos uvek igralo na sljaci i tada je osvojila deset uzastopnih titula. Ali kako i gde je nastao KK CZ? Taj tim je prvobitno sastavljen u Hrvatskoj i trebao je da pocne da se takmici kao nezavistan hrvatski klub koji nije clan nijednog sportskog drustva ali zbog odredjenih papiroloskih problema (citaj kasnjenja sa svom dokumentaciojom) to mu nije bilo omoguceno. Posto su vec bili okupljeni svi najbolji igraci tadasnje Jugoslavije (uglavnom sve Hrvati), da ne bi propala ta prva sezona 1945/46, odlucuje se da se ta ekipa preseli u Beograd gde je postojalo sveze osnovano sportsko drustvo Crvena zvezda ali koje jos uvek nije imalo kosarkasku sekciju. Prvu petorku te hrvatske ekipe sačinjavali su Tulio Roklicer, Aleksandar Gec, Ladislav Demšar, Srđa Kalember i Nebojša Popović koji je jedini bio iz mesovitog sprsko-hrvatskog braka dok su svi ostali bili cistokrvni Hrvati.

WTF???

Kakav bukvalac ovaj Gazimudo, da mu jebem mater ovdje na forumu on bi ženi upao u sobu da vidi jesam u krevetu mjesto ćaće mu.

hahahahahahahahahaha mrljo, jebem te ludog

Janpi, ovo je netacno... Partizan je hrvatski klub, dok je Zvezda srpski. Sto nije za sramotu, naprotiv, treba da nam bude cast sto nismo prihvaceni za deo ove i ovakve Srbije. Zvezda je stub srpstva, sto potvrdjuje i ova pesma koja se pevala na severu 1988 godine :

"Zvezda, Zvezda, to je srpski tim, SLOBODAN MILOŠEVIĆ ponosi se s njim".

Ime koje se pominje u ovoj pesmi moze da se edituje kasnije kroz godine, onako kako to rade delije.

Kakva drzava takav stub.

а добро, пустите то шта су радили плаћеници међу вођама, нико овде није толики ретард да може подржава њихова срања, осим можда расног јер има пролив уместо мозга

Kompletni smo, tačno na vreme.

Brancilo trenira vec par dana a za ovu dvojicu nisam cuo nista

KK CZ (ona prava) harala je jugoslovenskom kosarkom u posleratnom periodu kada se jos uvek igralo na sljaci i tada je osvojila deset uzastopnih titula. Ali kako i gde je nastao KK CZ? Taj tim je prvobitno sastavljen u Hrvatskoj i trebao je da pocne da se takmici kao nezavistan hrvatski klub koji nije clan nijednog sportskog drustva ali zbog odredjenih papiroloskih problema (citaj kasnjenja sa svom dokumentaciojom) to mu nije bilo omoguceno. Posto su vec bili okupljeni svi najbolji igraci tadasnje Jugoslavije (uglavnom sve Hrvati), da ne bi propala ta prva sezona 1945/46, odlucuje se da se ta ekipa preseli u Beograd gde je postojalo sveze osnovano sportsko drustvo Crvena zvezda ali koje jos uvek nije imalo kosarkasku sekciju. Prvu petorku te hrvatske ekipe sačinjavali su Tulio Roklicer, Aleksandar Gec, Ladislav Demšar, Srđa Kalember i Nebojša Popović koji je jedini bio iz mesovitog sprsko-hrvatskog braka dok su svi ostali bili cistokrvni Hrvati.

ja sam isto cuo ovo. Trebalo je da bude zagrebacki klub al su igraci odjebali direktivu i seli u autobus strele iz cacka i dosli u bg. cacanski prevoznik jer su im majke iz cacka jbg

Evo, evo, imaju DVA igrača u idealnoj petorci, a mi samo jednog. I posle nisu jači jel? To praktično znači da su DUPLO JAČI!
http://static.mondo.rs/Picture/398443/jpeg/petorka

имамо дупло јачу прву петорку, али клупа нам је тања. тако да смо 50-50.

Ljudi moji ne mož čovek ni da troluje od tebe... :(
Očekivao sam Janpija prvo... :((((

Zvezda je favorit od prvog dana, ako gledamo i budžet i partije koje su pružali,

ako gledamo i budžet i partije koje su pružali,

ako gledamo i budžet

Zvezda je favorit

ako gledamo i budžet

budžet

Klasicno cigance si hromozome, numes da citas

Na papiru najjači tim=najskuplji tim nemoj da spinuješ..

Zvezda ima najmanji budžet od te četvorke.-.

Алба чукнула Пао, играћемо за њих у последњем колу. Како бих волео да избацимо она зелена гомна.

Glupi efes ima poprilično realne šanse da ispuši
Šta sam ja reko da je bolje da ste otišli u ovu drugu grupu usrana kuća će da ide u top8 lolo