Prijava

Kuća u prvom delu i u top16 nije ista ekipa :d
Stvarno kidaju sad, lepo igraju, popišali su se po Feneru onako prvoklasno. Radonja im je noćna mora lolo

Не играмо за Албу, можемо евентуално за Макаби, ако га Алба добије. Ако не добије, неће ићи даље и да победимо Пао.

za 6 minuta ukupno 9 poena. Stvarno igraju vanzemaljsku kosarku.

Опет катастрофалан шут.

I opet će na kraju biti povuci-potegni uz siguran poraz.

Vratio nam se šut

Kao što sam rekao na prethodnoj strani.

Od usranog Žalgirisa smo uspeli da izgubimo dva puta. Svaka nam čast stvarno.

Deluje kao da preko kurca igramo

Ne igramo preko kurca nego ne znamo

Mozda je i to. Kazem deluje

Naravno, opet tesan poraz. Pazte, u zvezdu moze i 100 miliona da se ulozi, al ne vredi to mnogo kada igraju/dovode se polu-igraci kalinicevog, jovicevog, cirbesovog, dangubicevog, mitrovicevog kalibra. Po milioniti put se gubi utakmica zbog sebicnosti, gluposti i neumeca nekolicine, loseg suta za 3(nebrojano promasenih otvorenih trojki veceras) i neverovatno glupih gresaka. Onaj tarzan kalinic nije svestan svoje nesvesti, pa krene da prodire protiv trojice, ili ocigledno jaceg i viseg igraca, pa kad vidi da to ne moze, baca neko kamenje iz kurca koje ni u snu ne moze da udje, umesto da doda loptu. Vilijams po milioniti put nerezonski sutira i u 90% situacija promasuje. takodje mi je neverovatno da suteri poput blazica, dzenkinsa, vilijamsa, kalinica, kojima je sut za 3 jedna do boljih strana(ili jedina dobra strana) ne mogu otvorenu trojku da pogode, i to kad se lomi, a mogli su u predsezoni da smaraju gurovica da ih poducava(sa lazicem je vec radio i vidi se napredak u njegovom sutu. Radonjic je takodje po ko zna koji put dokazao da nije za ovaj klub, vec za neki betonligaski. Covek opet drzi jovica 7 minuta u poslednjoj cetvrtini, kad se lomi, i ako je on nevidjena kurcina u napadu i ocigledno ne moze da uradi nista znacajno po pitanju ofanzive, a vilijamsa, koji moze da rokne neku asistenciju pa i neku trojku, drzi na klupi i ubacuje kad su oni vec bili otisli na +4 i +5. Ovakvi porazi se po sablonu desavaju, i ako se ne uradi nesto po pitanju toga, zvezda nece ni u kupu tanje savic igrati sledece sezone. Takodje oni koji su zadovoljni porazom pod izgovorom"dovoljno mi je sto se mozemo nositi sa najboljim ekipama evrope, nema veze sto smo izgubili, pa makar imali pobedu u ruci" su najobicniji debili.

+1za ovo lamarovo

Ни ја немам шта да додам на овај Ламаров пост.

Koji luzeri. Treba zabraniti sve sto je crveno bele boje u kosarci, pa makar to bio i FMP.

Radonjina tekma opet, nema tu sta. Opet nikakva rotacija, izgoreo sam kad je izveo Bobija 4min do kraja trece i uveo ga na pola cetvrte cetvrtine. Ja kontam da je on u fazonu da igramo previse agresivnu odbranu i da niko ne moze da izdrzi 10min u kontinuitetu, to mi je jedino logicno opravdanje. Ne mogu da verujem da neki trener tako razmislja ali kako prolazi vreme ubedjen sam da je to u pitanju, nema sta drugo.
Kad mi neko kaze da je top16 fenomenalan rezultat momentalno mi se prikenja. Ne kazem ja, mladi su, uspeh je itd, ali ova ekipa MORA vise, tako je selektovana. Dovedeni su svi igraci koji su i bili trazeni, svaka pozicija je popunjena i ubedjen sam da bi neki iole skolovan trener ako ne uveo onda bar bio konkurentan do samog kraja za Top8.

Radonja je krio karte šta vam je.

izgoreo sam kad je izveo Bobija 4min do kraja trece i uveo ga na pola cetvrte cetvrtine

Izgoreo si jer si ga verovatno igrao na kladzi, Cirbes i vise nego solidan bio.

Lamar, verujem da su igraci sami stigli do top16 i da ih je vodio nesa trauma, jezivim pogledima i telepatijom. A da je Radonja tu da bi se neko pljuvao.

Da imamo pare da iskesiramo Irvinga, mi bi doveli njega, ne Jovica. Sigurno bi durant legao bolje nego kalina, al ima nekoliko miliona razloga zasto ovaj prvi ne igra kod nas.

Bolje je da igramo protiv Levskog za opstanak, nego top16.

A i zasto bi cimao Vilijamsa u rezultatski nebitnoj utakmici ako nam je vec plej of za.dve nedelje, a on bio povrednjen.

Mozda smo mogli vise, mozda smo mogli i manje. Jebem li ga. Cela sezona ce stati u polufinale plej ofa.

polu-igraci kalinicevog, jovicevog, cirbesovog, dangubicevog, mitrovicevog kalibra

ne slazem se da su to toliko losi igraci koliko su lose iskorisceni

Ovakvi porazi se po sablonu desavaju, i ako se ne uradi nesto po pitanju toga, zvezda nece ni u kupu tanje savic igrati sledece sezone. Takodje oni koji su zadovoljni porazom pod izgovorom"dovoljno mi je sto se mozemo nositi sa najboljim ekipama evrope, nema veze sto smo izgubili, pa makar imali pobedu u ruci" su najobicniji debili.

bas to