Prijava

ма ово мора да је фаул у нападу... не смеш да закуцаш десном руком ако стојиш унутар овог полукруга

Koje bre kucanje, zakuco je loptu na prvi obruc pa je samo upala u kos, aloo covek ima 3 metra i ovako "zakuca", daj pls..

ne lupaj majmune zakucao je i loptu i milutinova. Drzao mu je ruku na lopti i opet ga otreso i srusio dole

Inace nisam siguran da ce veceras opet kalina i djenka da polivaju...luka ce biti na svojih 12p 6sk 3as a pored njega ocekujem bobisku sa dabl-dablom i da se mwill veceras probudi sinoc je igrao 20min i nije uzimao nesto puno suteva(koliko sam ja primetio)

OCES DA TE NABODEM

Nemoj pls :(

izvini za majmune ajde al nemoj srati ajde

Je l se računa ovo u neizvesnu završnicu?

Gde si vido neizvesnost keve ti?

Ko dobio juce brt?

A meni tako izgleda, nije mi nikakvo monstruozno zakucavanje, moze Bobby mnogo bolje i snaznije..nekad mi izgleda ko da se plasi, ko da drzi vruc krompir u rukama a ne loptu..ocekujem jos vise njegovih poena

Ma pitam samo. Nisam gledao prvih 5 minuta poslednje četvrtine. Naleteo na neki crtani umobolni, pa lečio živce.

Sad već razmišljam da dam Kalini da mi napravi dete

Nije da bih da se kurcim sada ali tacno sam procenio sve igrace u timu, kad sam za brata kalinu rekao da je novi gurovic neki su mi se smejali :'(

Jebe nas sto na pleju imamo jednog koji sutira i kad treba i kad ne a jedan ne sutira ni kad treba ni kad ne

A pitao sam te ko dobio na onom nasem basketu

вилијамс је бескористан јебено нека врати две плате педер

Pa nije beskoristan jbg nema neki ucinak ali ih drzi stegnutim u odbrani ne smeju da mu daju prostora jbg sto otvara npr sinoc djenki da igra protiv akojona

edit: ali zato ga u odbrani krijemo pa cuva milosava koji nas napuni sa 20 poena

још ће пашчад на безобразлук да узму ову серију, не би ме чудило уопште

или ће и ћоки да гепекује па узимамо ми, али то би могао да свари само неки фендер, кад је изјавио да титула мора бити освојена по цену мртвих гробара, ово ће му бити сасвим ок

ОБОЉЕЊЕ
Б
О
Љ
Е
Њ
Е

ЕДИТ:
СТРИЦ
Т
Р
И
Ц
Расни је

ево пројекције, он жели смрт људима због неке небитне титуле а мене прозива за обољење

E nismo se ni skupili juče. Tako da je otkazano. Valjda je ona faca skontala da nam ostaje termin.

Mogao bi Vilijams večeras da ubaci nešto. Pa nek bleji do kraja sezone. Ionako sledeće dolazi Stef Kari, a drugog pleja će igrati njegov burazer Set Kari. Ima se može se

Do jaja, drago mi je sto nisam propustio lol

To, to. Ocekujem od njega veceras 15p 6as i reci mu fala brt kul si lik domacicu odigraj cisto da ne ostanemo s jednim plejom ne moras se cimas mnogo(kao da se cima inace...)

Moraš priznati da podseća malo na mene Vil igrom lolo

Onaj njihov ajfon brutalan šuter, ali lik sa tehnikom na vi. Kakva li je ta kineska liga.
A Kalina od ciglaša postao najkonstantniji naš šuter. Gospodin čoek