Prijava

Hahahaa makaronac
najjace sto je prica krenula normalno pa sam se istripovao

Onaj 500X mrčeni preko 20 hiljada na "sajam" cijenili...

E, jel i onaj 2.0 jts motor iz alfe 156 ima problema sa curenjem ulja, svećicama i tim sranjima?

Troše ulja. Ako curi zamijeni dihtung.

Ne curi nigde, lepo ide jako, troši manje od ''običnog'' 2.0 ts-a. Nego gledam sad cene održavanja i to sve, da je prodam što pre, da je prikažem u što lepšem svetlu xD

Miki, imas li na placu neku alfu 156 dizel? Kolega zabidzio hoce da kupi neku. Ali da je u koliko toliko ok stanju. Msm ako je to moguce za alfu.. :)

Ima jedna 2.4 jtd, ali je baš ne bih preporučio, verovatno će da ide u delove samo. A iskreno, nek ide u Nemačku ili Austriju tamo može da nađe dobre primerke (mada su dosta skupi), u Srbiji nema dobrih Alfi dizela (niko je ne bi kupio jer bi trebala da bude 4000 npr. 2003. godište jer je i na zapadu skupa).

Edit: javljam ti ako dođe neka dobra.

Kako su se pokazali?
http://www.seat-wedel.de/wp-content/uploads/2011/03/SEAT-IBIZA-COPA.jpg

Gledam ih, 2011 god. ispod 100k prešli, prvi vlasnici, a po 5k eura. Nisu skupi, a? Fino ovako izgledaju.

e, vozio sam ja to u irskoj... pristojan auto za voznju reko bi. meni malo ruzan, al to nije ni bitno 100 ljudi 100 ukusa.

Meni je malo sumnjivo da je 5k eura auto 4 godine star, kod nas ih nema ispod 7-8k eura.

moja greška, 2009 god su oko 5k, a ova 2011 su oko 6-7k

recimo ova, vidi
http://www.olx.ba/artikal/14558443/seat-ibiza/

Motor je sam po sebi dosta dobar (mada je pomalo slabašan), ako je u dobrom stanju, dobra je to kupovina, naročito što lepo drži cenu.

Dobro je što je na domaće table tako fino sve možeš da proveriš. Nego 'de je tebi onaj superb? Ovo će ti biti dosta skučeno i neudobno (bar u početku) posle takvog auta.

Stvarno ako mislis da menjas superba za ovo-nemoj

Stvarno ako mislis da menjas superba za ovo-nemoj

+100000000
Nijesi lud ovu kanticu uzimati. Još Škoda ti starija 3 godine samo od nje.
Na stranu što troši više i što je slabija, skroz ono malo žensko vozilo, kojem fali pola metra da se nazove autom. Nađeš za osmi mart ružu ispod brisača i ceduljicu "jesi slobodna?". Možda malo prećerah, ali to ti je to.