Prijava

svi transferisete osim Celta.

Jedino Celt ima taj neki pristup automobilizmu kakav se očekuje.

Bazzi, na kurac se plazzi

jebiga moro sam

Meni nije zabavno da gledam kako sve odlazi dokurca zato sto jedan lik pravi nevidjeno glupave greske, i tako partijama zaredom. Ako cemo da igramo ko ljudi, onda u redu, al meni nema poente da igram ako cemo onako.

Tibor Váci
Meni nije zabavno da gledam kako sve odlazi dokurca zato sto jedan lik pravi nevidjeno glupave greske, i tako partijama zaredom. Ako cemo da igramo ko ljudi, onda u redu, al meni nema poente da igram ako cemo onako.

Jel ovo za karling temu?

Ali nije on pokusavao neke ludorije, vec najobicnije poteze gde je trebalo samo loptu u polje da ubaci kad vec vidi da su jedna il dve crvene najblize, a ne da pokusava da razbije iste, pa skenja sve do tada uradjeno. . I jos me je vise iznerviralo sto umesto da se izvini i proba da ispravi gresku, on uzme da baca neke fore a-la zajk i da pravi jos vece sranje. Nije mi jasno kako tebe takve stvar ne bi iznervirale, nebitno dal igramo u pare il ne ko sto dusan i sam kaze.

Jedino Celt ima taj neki pristup automobilizmu kakav se očekuje.

Skroz na mestu razmišljanje.
Ako hoćeš da se foliraš onda nabavi auto za to, a ne da na fiću ubacuješ spojler, izvučeš dve plave trake po dužini i nabaviš porše nalepnicu.

Ne ide.

Mogu lepo i da se istjuniinguju automobili, ali to treba profesionalci da urade, a ne ološ koji ne zna ni lepo da se obuče a kamoli da uplivava u redizajniranje automobila.

Veći problem je što gro degena ne kapira koliko je ovaj momenat seljački, pa tripuju kako je kul kad se bila šta drugačije stavi na auto, te time daje vetar u leđa mongoloidima koji imaju koliko toliko lovice

Vrh onaj BMW.

Najbolje auto na svijet se bori za ravnopravan položaj žena u modernom društvu.
https://www.youtube.com/watch?v=HfQ9U9Bg0_M&feature=youtu.be

dobar je golf auto, ali brate, koji će kurac sdi od 75 ks u petici 2006-o godište.... ne mogu da ga prodam svi traže tdi, kao ovo im slabo vuče. a posle kad crkne turbina na tdi-u, voze bez nje i ne žale se lololo

Ma Golf je samo neudoban ko čamova daska.
Drug već dugo vremena dolazi iz Engleske i potera po neka kola. 2500 km fazon.
Pretprošli put je doterao A6 2001 a juće baš B5.5 karavana 2003. Kaže da je Audi baš baš neuporedivo udobniji i sve.

Generalno vagen je svaki neudoban jebeš ga

i opel je dosta neudoban, ali sam se navikao. znam ćaletovog kolegu koji već 40 godina vozi samo vw, sad ima b5, seo lik u w220 sa airmatic-om, zamalo da zaspe, kaže ne valja ništa ovo, ne čuje se motor, mekana sedišta i samo ljuljuška lolo

Nikad neću znati te Mečke po tim oznakama jbg

Pravo da ti kažem, nisam ni ja znao dok nisam krenuo da radim na placu. Mada mi ni sada to ne treba jer mi ljudi prilično nemušto objašnjavaju koju bi generaciju bmw-a, audija, mercedesa itd hteli. Niko ne bi rekao neko okvirno godište ili tako nešto, nego krene da mi opisuje izgled na vrlo čudan način lolo. Citiram ''Jel imaš onaj fokus, al da nije onaj obao onako, nego je ćoškast više. Ima one tanke farove nazad.''

Posle se raspitivao za onog renoa što ima ono dupe nazad, ali nije hteo ovo

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/90/Renault_M%C3%A9gane_II_Facelift_rear_20091206.jpg

nego ovo

http://mla-s2-p.mlstatic.com/paragolpe-trasero-renault-megane-ii-2-original-4923-MLA3954547794_032013-F.jpg

I do kraja je kupio Klija 3.

Lol. Fokusa keca je hteo kapiram.

dvojku, kec je taj obli lolo dešifrovao sam bio.