Prijava

Jedan poznanik moj se dvoumi da li da kupi Q7 ili A4 S-line.... Ima fond od 20000€ i htio bi da pazari sebi auto.
Jebote, koliko ljudi moraju biti poremećeni da kupe audija a za te pare može kupiti cls avantgarde u kakvoj hoće kubikaži pa čak i cls 55 amg...

Nek uzme ovaj, samo na bosanske tablice. Jebe auto prejako, a mlado.

Sumnjam da valjaju mnogo lolo

Pošto su inače dobre? 3 hiljade?

Pa tako 3-4 000 i to pre restajlinga. Npr. za dobar 2002. godište, treba ti oko 5 000. Naravno pričam za sedan verzije, karavani su jeftiniji u proseku.

Dosta para. Premium, jebi ga.

Viđeh dva Kozija jedan do drugoga. Prelijepi.

Meni jedan saab 9-5 2.0t zapao za oko, 1800 eura je, oko 200 000 km je prešao. Ne znam valja li to, kakvo li je sranje sa tim turbinom i sl. A baš udoban i prostran auto, mada znam da je gm umešao dosta tu prste tako da ima dosta zajedničkih delova za omegom i vektrom.

http://zombdrive.com/images/2000-saab-9-5-4.jpg

dobre su mu felne hehe

da, ali to bez 6-7 000 eura nemaš u normalnom stanju.

valja li kurcu obična sijera?

5 hiljada se cijene minimum, ali zato do stotke stiže za 6 sekundi. I fora je voziti to.

Je l' imao neko iskustvo sa Ford Fiestom '96 1,3 zetec-s 16v ? To je ona od 1240 kubika sa zupcastim, a ne lancarka. Nudi mi decko u zamenu za Jugica mog (neregistrovanog) i da mu dam 350 evra. Isplati li se to? Otisla joj pumpa za servo i naprsla soferka, kontam da je to jos 100 evra ulaganja. Ovako solidno deluje. Nista spec, ali je registrovana jos par meseci...

Menjaj. Ne daj mu 350 nego 300 ko ga jebe podelite šoferku i pumpu.

Limarija slaba, troši ulje. Ništa posebno.

Jebeš Juga i ta mala kola. VOZI ROVERA!

Kao prvo, raspitaj se po prodavnicama i servisima koliko koštaju servo pumpa i šoferka i njihova ugradnja.

Kao drugo, testiraj ga, da vidiš kakve su kočnice, oslušni motor, jer ako brunda i štekće, to se ne isplati popravljati. To ti je ustvari 1.25 motor i ok se pokazao sam po sebi (u meri u kojoj fordov motor može biti ok lolo).

Proveri koroziju svuda, ako treba teraj na kanal i skidaj branike.

Ponudio sam mu 300 evra i Juga, kao necka se, kontam da ce da tvrdi pazar do sutra i da ce da me zove. Ima tu jedan lik u komsiluku koji radi sa delovima za forda, moj cale ga zna, malopre sam bio do njega, ali nije kuci. Uostalom, za 500 evra kakva god da je - dobra je. Te sitnice cu da sredim samo i ima da je vozim pa makar se raspala. Bolje to nego Jugo.

Nije ti to skupo, kontam da će te do 100 eura izać. Uzmi onu sa grijačem polovnu, nemoj samo nove kineske.
Ima li plin Fiesta?

http://zombdrive.com/images/2000-saab-9-5-4.jpg

Menjac i kompletno vesanje i trapovi su isti ko na Alfi 159 na tom autu.

GM-ova kuhinja. U Kromu ovu noviju su bravu za paljenje ka u Sab ugradili.

http://www.autoportal.rs/tekstovi/radar-detektor-gde-je-zabranjen_486.html
I za ovo kazne postoje. I za jammer onda vjerovatno. Ako si budala, pa ga ne ugasiš i treba.

Ima li plin Fiesta?

Nema, ali brate, imam jednog kuma koji radi sa kolima, a znam da je imao gomilu tih Fiesti i pitam ga ja je l' se isplati to. Kaze on da je imao dve sa tim ZETEC-S motorom, jedna tip-top, a druga se raspadala i kaze da i jedna i druga vrte potrosnju oko 6 litra. U principu koga god sam pitao za motor taj da l' trosi, uvek dobijem odgovor da ne brinem oko motora, ali da im je limarija govnurda. Sto sam znao i sam da je limarija sranje, uglavnom im rubovi i sajtne stradaju.

Jedino što taj motor troši je ulje, jebi ga. Ovako nije loše, kotrlja se.