Prijava

Везе нема вешање формуле 1 са вешањем мегана, па чак и овог.

Hah pa ti si mislio da su spone identične i sblokovi axaxaxax
Ne razumeš kralju.

Не, већ да сама конструкција није ни налик. Али де ми појасни пошто наводно не разумем.

Konstrukcija? Pa kako može biti slična jebena konstrukcija kad bolid nema nalik autu?
Sačekaj GTDa jbg

Pull-road vesanje?

Ајде ГТД пожури да ми објасниш, већ цупкам ногом :)

pseto88
Pull-road vesanje?

Мало сутра.

Eo Prištevac, možeš biti i Kosovac a da imaš pojma o životu.

Si prodao kola?
Ili plac ?

Megan:
http://s30.postimg.org/mnh0oqtpt/Suspens_o_Megane.jpg
Pull rod i push rod sistem vešanja kod bolida:
http://www.formula1-dictionary.net/Big/pullrod_pushrod_comparison_big.jpg
Da, potpuno je na istu foru, kako samo nisam ranije uvideo, moja greška.

Ovo nije vešanje Megana sa slike poyy
Coa sa telefona sam da ne otvaram oglas ovog pasata ako nije 2.0 nemoj da uzimaš da je 7 k evra

E nece da mi posalje nesto.
Dje ce sa formule, sa rs-a je najvjerovatnije, mozda druge opruge.

Boh 2.0tdi 140ks tamno siv bez koza standardna oprema diode i led plus siber 2011 presao 120 ako bude teo da ga da za 13 uzimam odma

Cigani nisu stavili veliki ekran na cd plejeru ovo malo govno budjavo izgleda al aj sad

E pristevac danas sam u gradu vido ajkulu koju sanjas, padala je kisa pa nisam mogao da slikam...

Taj 2.0 tdi od 140 ks izbegavaj (imaš verziju od 170 koja je puno bolja i pouzdanija). Ovaj od 140 ks ima frku sa diznama koje su oko 1000 eura i još neke ''sitnice'' zadaju glavobolju.

Mada, imamo i mi ovde saab 9-5 karavan koji se koristi kao mazga koji ima 3.0 tid motor, za koji svi kažu da je loš, a on prešao 450 000 km, a samo su menjani pumpa visokog pritiska, egr ventil i rađen je remont turbine. Cepam ga već 3 dana, napravio nekih 500 km njime (išao na terenske popravke i montiranje) i lepo povuče 350-400 kg materijala i alata.

zašto je na ovom pasatu isti enterijer kao i na onom 2007 ili 2008 godište?

B6 tih godišta (07' , 08') ima drugačiji malo enterijer. A Passat CC ima jako sličan ovome.

zašto je na ovom pasatu isti enterijer kao i na onom 2007 ili 2008 godište?

Zato što su to kao i uvek originalni Nemci. Ne zna se da li su originalniji kod eksterija ili enterijera.