Prijava

не могу се сетити, али се сећам да је имала око 210 коња

дан пети а ја сам идаље загрејан за баур коцкицу. Сада је ортак звао власника, каже човек да га је увезао сам из Њемачке међутим нема кинте више да улаже у њега. Каже да га је он префарбао у оригинал жуту коју је имао фабрички. Ентеријер је срање јер је буквално довукао само шасију из њемачке а није нашао овде било шта шта му се свиђа па је убацио ово.

сада нешто што ме мало брине, када каже мотор нешто лупка? па шта лупка јебем ти крв, лупкање мотора мене може скупо да изађе
такође рече да то није његов ориђиђи мотор него је он у папирима видео да је имао 20 мотор па је ставио индентичан све.

трап, амортизери и те муње каже да је све у фул стању

рђе каже да има али није толико страшно

Углавном ортак има неког сервисера у Чачку па му је рекао да га отера до тог лика, тако даћу сутра или прекосутра имати и детаљан извештај од мајстора

U 80% slučajeva su hidropodizači ventila, cena je nekih 30-35 eura (možda je jeftinije za e30). Mada je to za E34 najčešće bilo.

E jebemumater, još Baura uzeo nijesi.

Možda biti da se podizaču čuju zbog ulja. Nijesu skupi, kontam 10-tak eura komad.

Vozio sam kocku od 4500 kubika i 440 konja. 7 k evra koštao tjuning za drift
Ono nije realno

Lep je auto, nego mene brine malo stanje. Msm prodaje ga za 1200 eura (valjda, ne sećam se sad oglasa), a npr. ovde su 3500e do 6000 eura. S tim što onima od 3500e treba ulaganja malo.

Vozio sam kocku od 4500 kubika i 440 konja. 7 k evra koštao tjuning za drift
Ono nije realno

Koji je motor prerađen?

3500 bi za nju samo lud dao.

Uh zver :)

Nego, koje gume se stavljaju za drift na nekom višem nivou?

Ovaj je nosi 21 col sa nekim felnama ubicama za kurčenje po gradu. Na trku se vozio šlepom uvek. Mislim da je 16 nosio neke poširoke mada na 450 konja je to nebitno. Imao sve one skretnice í one jade, šper na dugme itd što treba.
Autom je nemoguće krenuti prvom i drugom da ne potpiše. Trećom se kreće po sadu laganu nemere drugačije

Uuuu do jaja. Moram da probam bar jednom takav auto xD

Nerealno, ono ne može ni na igrici.

Sta znam, meni se svidja.

Коцка баур пиша по кактусу

Na donju sliku mi ljepše ovo kako su zamislili. Boja je vrh.

UZE LI BAURA VIŠE?