Prijava

V70 je do jaja auto, naročito sa jačim motorima, fazon, ladno imaš 200 ks zarobljenih u ormanu lolo

Miki ovde porse 924 oko soma ipo olol

e jbg, to sam samo ovde video, inače je neki baš sređen, ima ih samo par komada takvih. a ima i nekih što su u poluraspadu oni su tako 1500-2000...

al pogledaj ovo, ko prikolica:
http://preview.netcarshow.com/Volvo-V70-2008-800-74.jpg

bez problema stanu skije, namestaj, drva, prasici, kovceg, sta god

Pa mi Saab 9-5 karavan koristimo umesto kombija u firmi lolo

https://www.adac.de/_ext/itr/tests/Autotest/AT2075_Saab_9_5_20t_Biopower_Vector/kofferraum_m.jpg

Uskoro će da stugne i jedan V70 samo stariji.

Dođeš avionom, ka gospodin.

Miki ovde porse 924 oko soma ipo olol

Malo mi je falilo da kupim jednog. 1500 koštao, upravo.

Neđe sam kačio oglas, 924 baš. Lijepo izgledao, ali skupo ga cijenili.
A za 35 hiljada možeš uzeti 911 i tipa još Golf 6, 7.

MEĐUTIM KOCKA BAUR ZA HILJADU EURA SE NE PROPUŠĆA!

Dođeš avionom, ka gospodin.

Išao sam do ovde avionom. A šta ja znam, nekako mi je lepše kad dođem kolima lolo. Em donesem mojima šta su tražili, em mogu da dovučem zimske garderobe i sl, em mogu malo da se kurčim sa stranim tablama lolo. Praktičnije mi je nekako.

Која је најбоља метода за извадити стакло из аута? У питању су стакла углављена гумом, а не лепљена као на новијим колима, па оно, контам да је лако одсећи гуму скалпелом, е сад како истерати стакло да не пукне?

U prevodu strah od aviona lolo

Vadiš staklo tako što iznutra izguraš keder ravnim šrafcigerom.
Možeš i da uguraš tipa 10 eksera (ili tankih parčadi lima, drveta, štaveć) ispod kedera i tako izvadiš isti iz ležišta.

У суштини, слично као скидање гуме с бицикла

Пожели ми срећу да ми не прсне стакло у очи лолололол

Nek neko unutra rabota, ti ga hvataj sa druge strane i žmuri lolo

U prevodu strah od aviona lolo

Ma jok, mada mi nije bilo svejedno sa onim Air Serbia krševima trese nešto sve vreme, trucka, tumba, osećaj u vožnji, k'o stari ford dizelaš lolo

Onda, pošto nema do Halmstada, morao da idem do Geteborga, pa onda da 'vatam voz, pa da se drdam 2 sata vozom tih 145 km. Pa posle toga da savatam bus koji je najbliži tome da staje do mog stana. A onako kolima napravim finu turneju pa kad pravim odmor svaćam u Beč npr. ili sl i naravno dovezem se tačno gde mi odgovara, verovatno za malo više vremena.

E jes, nema mi ništa grdnije nego u voz da se drndam, kad bih sve biciklom išao.
Ali kad sam bio kolima do Barselone zamalo se nijesam avionom vratio. Fokker jebe!

Ubačih zadnji sic od Korada za promjenu malo. Ka budali šamar.

lol debil.

http://www.b92.net/automobili/aktuelno.php?yyyy=2015&mm=08&nav_id=1032568

Zašto je Švedska najbezbednija zemlja za vožnju?
Švedska ima daleko najmanji broj poginulih na putevima na 100.000 stanovnika. U čemu je tajna uspeha te skandinavske zemlje kad je reč o bezbednosti saobraćaja?

Pa kad svi mile 40 km/h lolo

Tako vaspitan narod i nije tranzitna zemlja.
Kad se počnu zaustavljati skroz na "stop", pa onda tek izvire. Ili kočiti na žuto. Tačno da se zakucaš u njega i upitaš što vozi ko po jajima :(