Prijava

A jbg, ajde za stajanje na Stop je ok, ali brate, ovi po gradu gnjave, na autoputu 110 voze i to levom trakom (manje više kažnjivo ali niko još nije dobio kaznu zbog toga lolo).

Jebemumater staneš na stop, niđe pješaka, onda jopet u prvu, prođeš znak i ako nema auta pičiš, a ako ima opet staneš... No lako im je kad nema gužve.
Čudi me što su niska ograničenja, dobra je infrastruktura kontam. Govorili su nešto da će ovaj autput što prave na 100 ograničiti. Ko da je magistrala. Pa i u Albaniju je 120, ljudi šetaju po njemu...

Svedska prati holandiju u projektu "nultna smrtnost", cilj im je da do 2029-e imaju br saobracajnih nezgoda sa smrtnim slucajem, pogadjate, nula.

Jebemumater staneš na stop, niđe pješaka, onda jopet u prvu, prođeš znak i ako nema auta pičiš, a ako ima opet staneš

Stvar je u tome da je to jako dobro odrađeno i da znak stop imaš samo na najopterećenijim delovima i najnepreglednijima. U ostalim slučajevima je tu samo obrnuti trougao.

dobra je infrastruktura kontam.

Zavisi, u nekim pripizdinama je put prilično hrapav onako (oštećenja od rizle i soli), tako da se dosta truckaš pri većim brzinama.

Samo rore na auspuh i kroz grad da se pice loze

POŠTO JE, POŠTO JE?

Lijepo bi mi se uklopio uz nastavak auspuha.

Dobre rore onaj ima.

ОТИШО САМ ДАНАС ДА ВИДИМ БАУРА И ЈЕБЕНО ЈЕ СМЕЋЕ, НЕМА ЈЕДНЕ ДОБРЕ СТВАРИ НА ЊЕМУ. МОТОР И МЕЊАЧ МОКРИ, РЂАВ ЦЕО. НИСАМ ГА УЗЕО

И ДА ЈЕБЕНО ЈЕ БОЈА ТОЛИКО ОЧАЈНА ДА БИ БОЉЕ ИСПАЛО ДА ГА ЈЕ ФАРБАО МАЧКОМ И ТЕМПЕРАМА

jbg, ja ti kažem da su ovde bar 3000 e30 (bilo obična bilo baur) da vrede nešto.

E JEBI GA ŠTO ĆE TI SMEĆE, A PO CIJENI NIJESAM OČEKIVA DA JE KRŠ TOLIKI REKO MALO OKO KOŠEVA I ONO ŠTO JE REKO!

3000 je previše pa da je vas od zlata. Nadam se da je jasno zašto.

Al, pazi, to su ti sad kao oldtajmeri i ima ih koji su baš lepo sređeni. I onda traže tu kintu. Video sam i mečku 190 koja nije ništa spec, pa je 3700 eura.

http://www.bytbil.com/bilar/mercedes-benz/190/hvaiuwdg/A0ABUDIAAY1ZevwAAA__!

БАШ ЈЕ ЈЕБЕНО ПРЕСМЕЋЕ, БУКВАЛНО НЕМА ЈЕДНЕ СТВАРИ НА ЊЕМУ ДА ВАЉА

Jes, ali u Srbiju preko 1500, eto 2000 za salonski primjerak ne smije da košta.

Tuljane, uzmi običnu!