Prijava

Jes, čovjek ga uze poslije.

jel medju boljim autima za uzeti do nekih 2.5k eura?

Jes kurac, ni toliko ne vrijedi.

Kontam da kad ukucas na wikipedia Fiat Stilo izbaci da je porijeklom iz Doboja...Za 40 maraka ga napucas : zatamnis stakla i malo izduvas gume da bude nizi.

Jbg, ima dobar dizel motor (mada je dobar deo njih u ponudi već na izdisaju jer su prevalili 400+ kkm), sama mehanika i nije toliko loša, ali je zato elektronika užas.

Za te pare, Astra G, Vektra B (benzinjare) i sl. Možeš npr. i Volvo S/V40 da uzmeš isto su jako dobra kola, ja sam prezadovoljan, čak i sa 1.6 16v motorom ok vuče i ima dosta dobru potrošnju, u prsoeku nekih 7 - 8 litara mešovite vožnje.

Ne znam koje ti veličine auto treba? Možda nije ni neka Korsa loše rešenje za te pare.

Edit: pogledaj i neke starije sivike, akorde, korole i avensise, tamo oko 2000. godišta, možde da se uzme za te pare.

Astra je bog auta u toj klasi, to Švabo vozi za do posla, Opel je pravi njemački folksvagen.

Najjače auto za te pare je A6 najprvi 2.5TDI, po mogućstvu quattro. Tome smrti nema. I jedan od boljih dizela.

Imam prijatelja u Amerikama, i rece mi da su delovi za civica dosta jeftini tamo, za tuning i styling, i da moze da mi posalje nesto ako hocu. E sad, sto se nase carine tice, jel moze on da mi posalje neku npr. zaebanu izduvnu granu od otkud znam, recimo da kosta 150e, da napise tamo da je poklon ili statijaznam, i da carina to prihvati i naplati carinu a da me ne oderu?
Uglavnom, da li mi to sto imam prijatelja tamo olaksava nesto u poredjenju kada bih regularno kupovao npr sa ebaya ili amazona? fala pozz

ali me nemoj drzati za rec

https://www.youtube.com/watch?v=giaqAg43aq0&feature=youtu.be

ima da uzmem jedan 850 karavan da ga koristim kao radni auto kad se vratim...

150€ i neka su ti troškovi slanja običnom poštom oko 15€ = carinska osnovica 165€ i ukupna carina je 16.5€.
Na to sve zaračunaš PDV od 20% il koliko je trenutno u Zerbiji što će reći 217.8€
Ako nemaš račun onda će tražiti u katalozima ili na stranicama specijalizovanim za prodaju te robe i uzimaće cijene odatle.
Kontam da je tako, svuđe je tako, mafija je to.

znaci kurcina.. ok fala

Ja iz Evrope radim tako što naručim na adresu u Minhenu i onda odatle mi čoek pošalje autobusom, vozač prošverca u bunkeru i et. A jebeno je to iz Amerike....

Uh, dobro me podseti, imam stelu i za Nemacku, Erding, okolina Minhena. Nego nzm bas dal prolaze busevi odavde kroz Erding, a nemam koga cimati da to vozi do Minhena. Hm hm videcu ako moze nesto da se napravi.
A kazi mi, koliko velike predmete hoce da dovoze vozaci buseva. Jel hoce felne npr i tako to kabasto? :)

btw, oduzeli mi table jer nemam atest za plin. lol

Jos nijesi vti ubacio?
Dzabe su djelovi u Ameriku, jedino carina zajebava, pa vidji koliko se isplati.

btw, oduzeli mi table jer nemam atest za plin. lol

Sljedeci put zanituj ili zalijepi.

Jos nijesi vti ubacio?

Skupa je rabota to. Mozda nekada kasnije..

Sljedeci put zanituj ili zalijepi.

Ili da izbacim plin. :) Jedini razlog zasto ga jos drzim je sto posle kada bih prodavao auto lakse bih nasao kupca, jer svi gledaju to.

Evo motorijade u Ulcinju.

Uh, dobro me podseti, imam stelu i za Nemacku, Erding, okolina Minhena. Nego nzm bas dal prolaze busevi odavde kroz Erding, a nemam koga cimati da to vozi do Minhena. Hm hm videcu ako moze nesto da se napravi.
A kazi mi, koliko velike predmete hoce da dovoze vozaci buseva. Jel hoce felne npr i tako to kabasto? :)

Jednom mi prevezli zadnje krilo za vitaru, za 30€ sve rade. A toliko je jeftinije bilo da mi se i to baš isplatilo.