Prijava

Skočko, znaš kako sam ja znao lećet tim putem, a suvozač se vazda usere xaxaxa.
I svaki put sam se zamalo slupao sa smećarskim kamionom, deponija tamo.

Ovako kad me napadne vas više ko hijene malene lava, jbt baš se osjećam kurčevito, imponuje ljuto. ;o) Dr Kelte, da li i Vi se tako osećate?

zanimljivo je. inace nisam ni planirao na ovoj temi da se svadjam ni sa kim osim sa GTDom jer je generalno ok tema i rado je posecujem, ali pseto se ubacio tu sa nekim forama, ako se u automobilu ne ponasas kao da nosis kragnu jer ti slomljen vrat nisi kul.

Sad se put naplaćuje, ali je ostala ona strana fina.

Deki brt, nisam ja sa Sembercima odrastao, a i da jesam nisu mogli da mi diraju ranac jer sam u osmom bio već 185. Ne mrzim ljude sem srkija i Semberaca generalno, sry ako je neko sad prozvan xd

Ovako kad me napadne vas više ko hijene malene lava, jbt baš se osjećam kurčevito, imponuje ljuto. ;o) Dr Kelte, da li i Vi se tako osećate?

Nigde te nisam napadao, to što si ti razvio odbrambeni mehanizam na sve što te okružuje u psihologiji se zove buthurt ali ajde nećemo na latinskom sad ima ovde Crnogoraca.

Celt noob za vožnju.

Latinski je izumro jezik, bježi.

Celte, prođi za mnom kroz crveno.

Знате ли да је суфикс -ава у именима река келтска реч која означава баш то- реку?

zanimljivo je. inace nisam ni planirao na ovoj temi da se svadjam ni sa kim osim sa GTDom jer je generalno ok tema i rado je posecujem, ali pseto se ubacio tu sa nekim forama, ako se u automobilu ne ponasas kao da nosis kragnu jer ti slomljen vrat nisi kul.

nisam se ja ubacio sa forama nego ti rekao da vozis kao zena pa si ti povredjen zapoceo raspravu. mozda si se i sprdao, evo ne znam, ali si svakako zapoceo ti. mislim nebitno ko je zapoceo i sto se mene tice nou hard filings jebe mi se ko sta misli eto nek ostane da sam ja srki a ti vozis ko zena i sve kul.

luks mi nije bio ni na kraj pameti nego je uleteo sa nekim "hihihi ovako cu i ja za 10god kad budem veliki kelt jer sam sada mali kelt pa ne mogu jos da budem veliki kelt" na tvoj post koji me kao opisuje a pritom me poznaje i moze sam da proceni da li je istinit. posto je procenio da jeste bilo mu je smesno.jpg i moze da se naduva jaja. mojih ili bilo cijih meni svejedno.

Koliko ste govana iskenjali na ovih poslednjih desetak strana, ne bi ni divizija baba sera mogla to da počisti.

Sigurno manje nego ti i tvoj urednik Jvučićević

Da li je neko nekad vozio amaterski reli, naime, imam neki auto na kom sam učio da vozim, i vrednost mu ne prelazi vrednost koju bi dobio za staro gvožđe, pošto imam nameru da ga prodam u staro gvožđe, hoću da ga provozam po ratarskim putevima kao reli. Zanima me da li bih mogao nekako dodatno da se obezbedim u slučaju prevrtanja, a da ne moram da vozim auto kod majstora jer je neregistrovan?

Sigurno manje nego ti i tvoj urednik Jvučićević

To Skočko, bože humora.

Gonzo, koliko si uticajan u informeru?

Ne radim u Informeru Čule.

Chule37
Da li je neko nekad vozio amaterski reli, naime, imam neki auto na kom sam učio da vozim, i vrednost mu ne prelazi vrednost koju bi dobio za staro gvožđe, pošto imam nameru da ga prodam u staro gvožđe, hoću da ga provozam po ratarskim putevima kao reli. Zanima me da li bih mogao nekako dodatno da se obezbedim u slučaju prevrtanja, a da ne moram da vozim auto kod majstora jer je neregistrovan?

Ма само му навари кавез и угради ваздушне јастуке, контам за то не треба мајстору да возиш

Možda mi je i taj kavez dosta, milion puta sam vozio bajs po toj "stazi" i stvarno bih bio debil ako se ozbiljnije slupam, koliko treba dobro taj kavez da se zavari, imam drugara koji je varioc u Rusiji, ima taj aparat, sad ne znam da l' ima razlike u kvalitetu, il' svaki isto vari, jer još bih više najebao ako se kavez raspadne.

Ja bih krov vezicama pričvrstio, da ne može nikud.

Xaxaxa
http://s16.postimg.org/t5l2hi6rp/xxx.jpg

Da li je neko nekad vozio amaterski reli, naime, imam neki auto na kom sam učio da vozim, i vrednost mu ne prelazi vrednost koju bi dobio za staro gvožđe, pošto imam nameru da ga prodam u staro gvožđe, hoću da ga provozam po ratarskim putevima kao reli. Zanima me da li bih mogao nekako dodatno da se obezbedim u slučaju prevrtanja, a da ne moram da vozim auto kod majstora jer je neregistrovan?

Pa ne znam dal smem da ti odgovorim, msm vozim Golfa (vise komada) to sigurno potire ostala kola, kombije, traktore i motore koje imam i anulira mi znanje o automobilizmu. Kada sam procitao neke postove, nevoljno sam otisao na trg kod lokalnog bradonje koji prodaje cetnicku memorabiliu i razne gluposti, i kupio majcu "Nisam ginekolog ali mogu da pogledam". A i okrecem se pozadi kad vozim u rikverc.

Sto se tvog pitanja tice, NEMOJ to da radis, jednom se gine. Uzmi taj auto i drndaj ga dok ne crkne, uci decu da voze, ali nemoj da pokusavas sa njim nesto sto ne bi inace radio sa autom koji vozis svakodnevno. Kavez u svakom slucaju ne bi mogao da uradis sam da valja ako nisi bas strucan varilac, i ako nisi spreman da zrtvujes oko 10000 din za cevi, elektrode, srafove i sajbne za bimbalo.
U jednom momentu je u KG napravljena kao "Letnja liga", krsevi od auta opremljeni sa tim nazovi kavezima, sa sto kramponskijim gumama koji su se trkali na za to posebno napravljenoj stazi u blatu. Brzine su bile relativno male, staza kratka, sudari su bili dozvoljeni, ucestvovale su Fice, Trabanti, Dijane, Jugici, Lade, Kecevi... Povrede su bile jako ceste, bilo je i lomova, ja sam probao da vozim onako iz zezanja, grunuo me je decko sa Ficom, mozak mi je protresao, a ti kavezi su pucali kao nista. Tebe u stvari cuva sediste sa pojasevima koji te drze, i to sve mora da bude profi, obicna sedista se odvale sa sina posle desetak udara, a pojas ne moze da bude neka sklepotina nego pravi ako hoces da to vredi necemu. Kaciga je naravno obavezna. I uz sve to ne daj Boze kakvog skucavanja ili prevrtanja nikad se ne zna. Ako ti je do manijacenja sa kolima, lepo vidi gde imaju jake kartinge 300-500 kubika, neces smeti da nagazis koliko to kida, a ako ti je do neke vrste relija imas dzipijade, tu se ide polako, povrede su retke jedino kosta, al jebiga.