Prijava

Zato je najbolje imati sleeper auto, spojleri i ostali kurci su za klince.

A za čipovanje (ako bi gledali) moraju te poslati na dyno, da utvrde da ima više kw nego što piše jbg, a ne vjerujem da će posumnjati neko na tebe iz čista mira.

Zato je najbolje imati sleeper auto, spojleri i ostali kurci su za klince.

Glas razuma

A za čipovanje (ako bi gledali) moraju te poslati na dyno, da utvrde da ima više kw nego što piše jbg, a ne vjerujem da će posumnjati neko na tebe iz čista mira.

Ma da, al kapiram da lako mogu da provere da li je rom fabricki ili ne. Ako nije a nisi prijavio cipovanje ili stavec, onda ovo sto kazes i jebavanja.

Mada, mozda je i nesto potpuno drugo proveravano ili lik imao laptop onako, pojma nemam na kraju :)

Opel Astra najbolji auto.

Kelte mozda je samo proveravao da li je kraden? Broj motora se na nekim automobilima ne vidi vizuelno, pogotovo kod vas u svajcarskoj gde se i motor racuna kao potrosni tj zamenski deo, samo broj sasije. Kod vas ako ti zakuca motor samo odes i kupis drugi ubacis u servisnu se ubaci drugi broj motora i teraj.

Vrlo moguce, zvuci verovatbije to.

Kako god naucili panduraciju ovde da upali laptop, sto je realno uspeh :)

Jebem ti civílizaciu. Ja ko klinac vozio Bmwa kockicu 1.8 i kako sam ga lepo vozio zakuje ja ubacim 3,5 i tamo gde su brojevi načukam čekićem i sipam kiseline da najede metal da ne bude čitko. 3 godine tako terao, tako sam ga i prodao, registruje ga čovek i sad. Naši panduri ne znaju da provere ako nije u šoferci

Kako god naucili panduraciju ovde da upali laptop, sto je realno uspeh :)

Pa sad...tesko da bas svaki pandur moze da uzme laptop i da se kaci na auto, lako bi se to pobijalo posle ako uhvatis pandura na suocenju pa ga advokat ispreskace it pitanjima i na kraju se ispostavi da ne zna ni ofis da koristi kako je onda znao da koristi taj program/aplikaciju...? Pre ce biti da je x broj pandura prosao celu "obuku" i dobio sertifikat za koriscenje tog sranja i da ih ima u svakom kantonu po odredjeni br pa izlaze na teren po pozivu saobracajnog policajca. Naravno ne bi im trebalo 13 sati da izadju na lice mesta kao nasim pandurima nego da dodju za nekih pola sata pa ako nisu u pravu "gospodine izvinite na smetnji evo potvrda da je auto ok ako vas opet zaustave u narednih 6 meseci samo pokazite i nema provere". Tako nekako ja to zamisljam eto

Boh ja vozio forda taunusa bio duplo stariji od mene kad sam imao 15-16 nije mogao da prodje tehnicki samo odem na parking skinem biko koje tablice nakacim i vozim jbg

Haha a jbg tad je na Surčinu bio divlji zapad mogo si šta oćeš

Ko krade one čepove za alu felge, kevu mu jebem u pičku!?!

naći ću ga, jebaću mu kevu za 5 godina mature!!!

https://youtu.be/Smc3dDWzeaU?t=15m30s

odličan sistem za ''otvaranje'' haube lolo na 15:30

Joj majko kakva seljačka recenzija.

jbg, leskovtšani...