Prijava

Боље и тако него њањави војвођански

Grdni li kola dan ti jebem

Ja ovog malog riječi ne razumijem besvija xaxa

Aj što su ružna, nego što moraš haubu da skineš.... dobro nisu i vrata stavili tako lolo

Боље и тако него њањави војвођански

Tek mi to ide na kurac, onaj lalinski onako, još kad krenu da me ispravljaju da nije dobro kako ja kažem sa normalnim akcentom, nego kao treba po njihovom. Ili onaj kao neki ''fensi'' beogradski - masovno se vidi kod riba došljakinja, treba prevodilac tu.

Šamar rešava sve. Posle ok pričaju

Bog je vojvođanski pri ovome sa će, bre, višlji itd. hladan znoj me obuzme. Još je ovaj lik transferičan dosta.
Zato crnogorski zakon, tako sve đevojke vele!

VOJVODA88
Boh ja vozio forda taunusa bio duplo stariji od mene kad sam imao 15-16 nije mogao da prodje tehnicki samo odem na parking skinem biko koje tablice nakacim i vozim jbg

Mi sa stranim tablicama nijesmo imali potrebe ni toliko da se cimamo.

A za domaće bile one agencije za registraciju, nijesi se morao na tehnički pojavljivati uopšte.

ma de, ja sam pre par dana prodao onaj s40 u delove, u pičku materinu, svaki drugi dan me zaustavljali panduri zbog švedskih tablica, ima kao neki fazon, može 180 dana od ulaska da se vozi auto, posle toga ili uvoz ili ne znam ni sam šta ako je stariji auto.

Jel istina ono što vele za američke table?

zavisi jel u bosni ili srbiji

Imam neke informacije da BiH policija može samo da flauta kurac.

znaci da bolje americke registracije imamo u bosni
124:88

a o cemu se radi, pojma nemam? :D

ja imam 130 konja
mislim da je to dovoljno za bosne

I ja sam čuo. Plus možeš skinuti prednju tablicu npr.

mickey993
ma de, ja sam pre par dana prodao onaj s40 u delove, u pičku materinu, svaki drugi dan me zaustavljali panduri zbog švedskih tablica, ima kao neki fazon, može 180 dana od ulaska da se vozi auto, posle toga ili uvoz ili ne znam ni sam šta ako je stariji auto.

A vjerovatno to ograničenje ima, ne znam kako je bilo ranije...

ja imam 130 konja
mislim da je to dovoljno za bosne

bez 400 nemoj ni da počinješ brt

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5446305/jaguar-s-type-r-supercharged-400ks

bar ovako nešto lolo

E bilo je nekad moderno registrovati auto na Kukova Ostrva, nego su mislim brojevi popunjeni jbg.
Zato ja na CH gospodski.

Da, a šta kad krenu da te cimaju jer imaš crnogorsku vozačku, a ch tablice? Sem ako im ne daš kintu. Inače cimaju za dozvolu te zemlje ili bar eu i u pasošu boravišnu dozvolu i sl.

Skočko u Srb policija nema opciju da proveri Merikanca. Znam dedu koji vozi 124 na Američke table registrovanu zadnji put 99 fazon i mislim da je i odjavljena tamo

E jes Bohore, mislim da si pričao već o tome.

Da, a šta kad krenu da te cimaju jer imaš crnogorsku vozačku, a ch tablice?

Nije to baš tako, ko veli da nemam papire?