Prijava

A sig je mislio na hibrida.

mickey993
Nego u Mečki W210 E200 kompresor, koliko je taj motor osetljiv?

Na šta osjetljiv? Koliko se kvari?

Makarone dizel 1,7

Makaronac, benzin samo.
1.8 mislim da je najveći nedoder od svih. Imaš i 1.6 koji je nešto slabiji, troši ulja, a potrošnja mu nije mnogo manja nego na 1.8. Kod Astre odlično auto za te pare dobiješ.
I Z20LET naravno, 200KS skoro.

Najveći problem što baš spore dizele ima.

Ali mi je dacija jebena fenomen, sta bih dao da cujem monolog u glavi osobe koja sedi gleda tv i razmislja da kupi jebenu daciju

oces novi auto i samo to oces a nemas pare = dacia

francuzi ih iznenadjujuce puno kupuju doduse...

najjeftinija dacija logan 8000chf. za to ne mozes ni normalan polovni auto ovde da kupis a kamo li nov... kapiram da je to privlacno ljudima.

a Francuzima su objasnili da je to isto ko Reno, samo jeftinije

pa da. verovatno i jeste mehanicki

inace, gledam, dali nam ovde na poso neke akcije za automobile skoro po 25% popusta, dodje mi da kupim novi A3, kosta 25000... jedino sto samo nude 1.4TFSI, i ne znam kakva oprema.
ima i volvo...

Jel vozio neko auto sa ovim 1.4TFSI?

Probao ja, iznenadjujuce vuce^ za tako mali motor. Mislim da ima isto konja kao stari 1,6 samo manje trosi kad se vozi celtovski xd a ako ga cepas ode potrosnja u picku materinu

^ne vuce do jaja nego ne kilavi bas kako se ocekuje od 1,4

da, gledam ima 150 konja nije to malo. realno mogo bi i da odem da probam, daju i neki kao servis plan, da se ne placaju redovni servisi do 100000km...

http://s33.postimg.org/r0l8siglb/Capture.png

plus, ambition oprema do jaja

Pa to su dva servisa hahaha

daj sta das :)

ima vise, kapiram da zamene ulje i tako to jednom/dvaput godisnje kolko bi vec vozi...

I da znas da je ovo vrv klot, uvek se ta cena istice. Osim kad se proseru pa kao POKLON ALU FELNE pa sitnim slovima nema podizace hehe

daj sta das :)

ima vise, kapiram da zamene ulje i tako to jednom/dvaput godisnje kolko bi vec vozi...

Pa ulje se ne menja po vremenskom intervalu nego po kilometrazi, u nemackoj je audiju na 35000 servis valjda(90% siguran) ne znam koliko je kod tebe ali to mozes proveriti lako

jok, ambition oprema je dobra

Model-specific standard equipment:

Interior distinguishing features:
Inlays in micrometallic, silver, in the door trims and instrument panel
Leather appointed seat upholstery
Automatic dual zone climate control air conditioning, includes rear air vents
Audi Music Interface
Light and rain sensor
Front centre armrest
Storage and luggage compartment package
Cruise control
Exterior distinguishing features:
Cast aluminium wheels in 10-spoke design, size 6.5 J x 16 with 205/55 R 16 tyres
Rear parking sensors
Functional distinguishing features:
Leather-covered multi-function steering wheel in 4-spoke design with paddle-shift, includes gear or selector lever knob in leather

plus

Model-specific standard equipment (in addition to Attraction):

Interior distinguishing features:

Aluminium look interior elements
Door sill trims with aluminium inlays on the door sills
Exterior distinguishing features:
Cast aluminium wheels in 5-arm design, size 7.5 J x 17 with 225/45 R 17 tyres
Chromed trims for exhaust tailpipes, single or double tailpipe depending on engine variant
High gloss package, side window surrounds and window slot trim in anodised aluminium
Functional distinguishing features:
Sport seats, front
Leather-covered multi-function sport steering wheel in 3-spoke design with paddle-shift, includes gear or selector lever knob in leather
Driver information system with colour display, including digital speed display and onboard computer with efficiency program
Audi drive select
Front fog lights in halogen technology, integrated in the front apron

ne znam koliko je kod tebe ali to mozes proveriti lako

jebem li ga, ja proverim kad perem auto kolko potroseno, a u servis idem kad mi se upali lampica, ne mislim mnogo o tome :)

Samo ovo donje je van standardne opreme, ovo gore je srandard za taj model. Sasvim solidan standard jer se radi o avdiji 2016 ali idi na njihov sajt pa baci pogled na dodatnu opremu.

Posle se drkas kad ti kazem da si na ovoj temi nub jbg...pa kako kupis auto a ne znas na koliko se radi redovan servis? Pogotovo ti kojem ekonomsko glediste ima veliki udeo u odlucivanju...moras raditi servis u odredjenim intervalima jer te uslovljavaju garancijom a fun fact za tebe bi bio da je proizvodjacima osnovni prihod(u razvijenim zemljama) upravo redovan servis, na kolima su im marze ekstremno niske.

znam jbt... al fora je da nude 10god ili 100000km osnovnih serisa besplatno, pa me boli kurac na kolikom su rastojanju, i onako cu da promenim do tad auto i ako bi kupio.