Prijava

ne o renoovom 1.5dci što sad trpaju u ove nove.

Bilo im je jeftinije da kupe od Renoa 1.5 nego da razvijaju sopstveni niskokubikazni dizel. Moze se pretpostaviti o kakvom se kvalitetu radi.

fino bi bilo za naše puteve

Nije ni skupo, kad sam se ja raspitivao dok sam imo para kaže da bi vako nešto vrhunsko izašlo oko 7-8 iljada dolara, a onako slabijeg kvalitetda do 5.

Reno je ok ko nema para za auto.

Jeste li primijetili da skoro svaki Megan pegla vozi na jedan far?

niskokubikazni dizel

Ali i dalje smiješno zvuči "niskokubikažni mercedes" xD

Za sirotinju jbg, da obori cijenu osnovnog modela.

Samuraj samo i ljeti krov dolje.

Jel istina da laguna često neće uopšte da upali svjetla? xD

мене занима ђе се имају купити кровни носачи и како да их инсталирам на голфа шестицу али сдвоје врата?

Jeste li primijetili da skoro svaki Megan pegla vozi na jedan far?

Ovo možda u Crnoj Gori GTD. Što sam ja video po Beogradu, svima farovi rade najnormalnije.

Jel istina da laguna često neće uopšte da upali svjetla? xD

Ima slučajeva dosta, naročito u modelima koji su pravljeni do neke 2003. ili 2004. Fazon je što su im i svetla na ablenderu za žmigavce i onda se brže haba, a i lošijeg je kvaliteta lem unutar toga tj. dolazi do hladnog lema vremenom, dolazi do prekida raznih, hoće čak i da povuku vlagu kad je visoka vlažnost vazduha napolje, posebno ko živi na obali itd.

мене занима ђе се имају купити кровни носачи и како да их инсталирам на голфа шестицу али сдвоје врата?

http://www.njuskalo.hr/image-bigger/krovni-nosaci/krovni-nosaci-golf-2.3.4.5.6.7-3-5-vrata-290-480-kuna-slika-14685710.jpg

http://static0.ekupi.eu/ekupihr/4250140.jpg

ove imaš svuda valjda, procunjaj po oglasima.

edit: tuljane jesi iz pančeva ti beše?

Je li istina da Laguna neće često da upali motor?

U zondi i jest mercedes

анални пенетраторе ко си ти и одакле знаш моју локацију?

брате није ми јасно ђе иде овај курац луди, на оној првој слици је ауто са петеро врата, отворим врата ставим курац и затворим врата а шта да радим када немам јебена врата

Ne možeš tako.
Mora postojati neki nosač (ako ništa njegov fabrički) kojeg možeš uglaviti između stakla i lima.