Prijava

U mene je još čistije.
Opran samo, vidi se čisto.

U bosni se ne peru auta.

Eeeee, kakvog su nama audija uzeli, joooj suza kane kad se samo sjetim....

Iz Švice, uvezen u Bosnu.

Edit: koji model Skočko?

Što oduzeše?
Elem odem sad u Brčko Gas i kažem da provjere broj motora, je l' euro 4 i kilometražu?

Ja kontam da je svejedno euro 3 ili 4 kad je carinjen već.

Ako je prošao carinu onda je prošao i homologizaciju a onda je prošao i sa euro 4. Što nije nemoguće, gledam sad da ima vw i euro 4 motora iz te godine, sve zavisi od tržišta, a s obzirom da je Švicarac moguće da je kod njih bilo tako.

Oduzeli audi b4, odličan audi bio, lađa, al bio od vojske i neko je to u ratu nekako registrovao na divlje, godinama se registrovalo normalno i onda odjednom BUM, hajte pođite sa nama.

Jbg, ma ako je carinjen onda nema frke valjda.

Na granicu ili random registraciju?
Baš šteta, dobro auto bilo...

Na registrovanju. Probao stari nešto da izmulja kasnije, peripetija bilo, no dok je uspio izganjati da se vrati, propao je na placu u potpunosti tako da se nije isplatilo ni odšlepati ga odatle na otpad.

Pa koliko je on tu stajao da je tako propao? I ček jel stajao tamo u pandurskom depou?

da, kod pandura bio na njivi nekoj, 3 godine bez dodira po kiši, suncu,ledu i snijegu, izložen svim atmosferskim neprilikama i ciganima koji idu tako pa otkinu nešto nekad.
Katastrofa.

Strašno, kod nas je bio fazon (ne znam kako je danas) da im ''nestaju'' kola iz depoa koji je zaključan, u centru grada, plus ima ograda visoka, isto zaključana.

Ja bih odštetu tražio.
Ti kad uzmeš auto koje se normalno registruje x godina i koje je samim tim pri prvoj registraciji sve provjere prošlo ne mogu ti ga tek tako oduzeti. Ako je tad prošlo zašto sad ne može? Nijesu dobro odradili posao, e vala nećeš ti ispaštati zbog toga.
Mislim da se sad i vraćaju pare odma.

Nijesu dobro odradili posao, e vala nećeš ti ispaštati zbog toga.

hehe, oce to sa bosanskom policijom

Imamo bolju policiju xaxaxa

Evo Škoda bi se mogla vratiti na američko tržište.

http://prntscr.com/bb5kga
Elem golf udaren ovdje, al' ništa strašno
iznutra šasija nije iskrivljena samo maska ovaj zamijenjena
Redovan servis rađen od 2001 do 2015
elektronika radi, mjenjač, motor sve ok
pa vjerovatno kupujem prekosutra 2100 2200 eura

Čestitam i da te služi dobro :D

Mrkonjić vozi S500 2005-2006