Prijava

Jedino da na svako startovanje automobila ručno gasiš to sranje, ali to je pa tek smor.

Pa ne mozes da mu dajes gas, čim staneš i pustiš kvačilo on se odmah gasi.

Imao sam nekad takav auto hue hue. Jedno vreme mi se dešavalo na vektri a, bio neki problem sa diznama/diznom ne sećam se sad.

Jedino da na svako startovanje automobila ručno gasiš to sranje, ali to je pa tek smor.

Ma šta smor, jedno dugme, isto kao što moraš da upališ svetla, vežeš pojas ili spustiš ručnu.

Ma šta smor, jedno dugme, isto kao što moraš da upališ svetla, vežeš pojas ili spustiš ručnu.

Zato i jes smor, ali možda da proba da ne veže pojas i umjesto toga gasi start-stop, manji bi bio.

Kakva to kola vozite jbt? Moj radi ono što ja pomislim

Tilmo dobio od firme Pola sa daunovim sindromom xD

Pa dobio onaj polo van a njemu namerno ostavljen taj sistem tako jer to firmama odgovara ko jebe tilma dal ce da se znoji na semaforu kad je obicni komercijalista bitno da se malo goriva ustedi xd

Jebes auto bez webasta

Ej, sto je najludje uzeli nam one na najjačom opremom. Imam onaj ekran na sredini, tač skrin šta li je, taj neki kurac. Hendsfri, blutut i te stvarčice. Brdo opreme. I kupili ga kao putničko vozilo pa prepljavljali u wan.

A da im je bitno da uštede a da ih za nas boli kurac je tužna istina. :)

Reci stanes na semaforu pogledas pored ono znojavi tilmo pickara redom i stiska dugmice da ugasi start-stop a kroz one resetke izmedju prednjeg i zadnjeg dela mu viri kulen, cajna, posebna hahahah pa ja bi umro na mestu smesno mi i kad zamislim samo

Ristajling ima u klot verziji multimediju veliku i mislim tempomat još.

Onaj osećaj kad stisneš dugme i spusti se volan, podesi se sedište, upali se masaža, režim vožnje sport naravno a na radiju krene Jana - Barabarabar ista vatra isti žar u sklopu mixa Lune lune lune da sredmo račune

To sam doživeo u najnovijem modelu Volvo kamiona. Kapiram te skroz ;)

Boli te tuki bar je nov taj polo. Ja skoro svuda gde sam radio, vozio sam neke kršine.

Servis za kopir aparate (godinu dana):

- Fiat Marea 1.9 td, prešla 400 000+ km, poluraspala, najviše sam nju vozio;
- Opel Kombo 1.7 dti, prešao isto 400 000+ km, u solidnijem stanju, neudoban u pičku materinu, vozio ga par puta;
- Fiat Doblo 1.9 jtd, prešao dosta, nisam ga vozio;
- Mercedes Sprinter 270 cdi, vozio ga par puta, do jaja kombi, al monopol je imao šef servisa nad njim xd.

Trgovina poljoprivrednom robom (na zameni 2 nedelje):

- Mečka W210 300td, do jaja auto bio, al jbg prekratko trajalo.

Aks kurirska služba (na zameni mesec dana):

- Reno Megan mk2 1.5 dci, onaj beli karavan, duša mu izvađena bila, pola stvari nije radilo, između ostalog sedište bilo fiksirano u jednom položaju, nije imao osvetljenje komandne table itd.

Servis i prodavnica audio vizuelnih uređaja i kancelarijske elektronike u Halmstadu (2 mandata po 6 meseci):

1. mandat:

- 2 Citroen Berlinga 1.9D 96', ispustili dušu pre nego što sam ja došao, držali ih za ukras;

- 2 Citroen Berlinga 1.6 hdi 75 ks 2010-o godište, fini, mada im dosta fali snage kad se natrpaju merdevine na sklapanje, 3-4 kofera sa raznim alatima, kopir aparat, računari, projektori itd pošto je fazon da natrpaš do vrha sve ujutru i onda se vratiš u firmu kad sve to montiraš na raznim mestima i kad naravno zaprimiš druge uređaje koji treba da se poprave.

- Citroen C5 2.0 hdi, 2003'/04', zadovoljan sam bio, osevapio sam se kad sam prešao na njega.

- Pežo Boxer 2010', ali nemam C kategoriju, tako da nisam voz'o.

2. mandat:

- Saab 9-5 3.0 tid, idealne snage kad se natrpa koječega, udoban, kupili ih 2 komada da zamene ona 2 berlinga što su se upokojili. Jedino što taj isuzuov motor ima zvuk kao kamionče neko, i što su oba prešli po 300 000+ km, al dobro.

Brate, nije to ništa. Kad sam se zaposlio, pre skoro deset godina, Zastava prekinula proizvidnju Juga. Poslednji otišao u muzej a poslednji Jugo wan kupila moja firma, da se kurče po medijima i to. I ja se kukavac tad zaposlim, svi vozili tada najnoviji Polo, sto je standard firme, ja dobio to govno od poslednjeg Juga wan na planeti. :)

Jes bio nov iz fabrike, ali ne postoji veća kanta. :)

Nije ni to loše, mogla je i Florida da te zadesi hahaha. To je tek bila kršina.

Onaj osećaj kad stisneš dugme i spusti se volan, podesi se sedište, upali se masaža, režim vožnje sport naravno a na radiju krene Jana - Barabarabar ista vatra isti žar u sklopu mixa Lune lune lune da sredmo račune

ДОБАР ПОСТ