Prijava

Štiti karter i manje se motorni prostor prlja ako imaš šuspleh.

Jel moze to nekako da se skarabudzi, da uzmem od nekog drugog auta i da se uglavi?

Pa uzmeš na otpadu za svoj model koji ti treba. Kontam da nema auta koji fabrički nema šuspleh. Ima ko skida jer kod nekih modela oće da se pregreva motor kao.

Tojota jaris, nema ih po otpadima uopste, zvao sam 3-4. Sestra bila do mora, ko zna gdje se parkiala i izgleda ostavila to tamo.

Vidi u Steam trade novi koliko je.

280-100 i 280-101 sa fiksnog.

Možeš i od lima da napraviš i rupe u njega za ventilaciju. Ne znam odgovara li sa druge Tojote i koliko je u Efel.

Vidjecu sa mehanicarom sjutra, ako ne pravi probleme vozice se ovako do daljnjeg.

Bar-kod ti je imao službene Tojote sive prije 3 godine, mislim da su rashodovane sve.

Bile su na autodileru kad sam ja ovo kupovao.

A ti si iz CG xd. Jel imate vi tamo neko mesto, kao Šabac kod nas gde ima gomila placeva i otpada, gde nabavljaju sve to?

Nema nesto mnogo otpada ali ima udesa pa se nakupi.

Da smijem, a ne smijem, rekao bih da iz pomenutog razloga vozaci golfova uglavnom nemaju problema sa nalazenjem djelova.

Sad vidim, ne znam daju li koju u djelove.
Ali opet vidi koliko je u Steam, Efel ili možda na amazon/ebay...

Miki imaš Široki Brijeg, ali u Bosnu je.

Jeste tako, nego sam mislio da je bio i treci dio izmedju ta dva. Jos su tu, poispadali su ovi drzaci, srafovi pa se sve trese. Naci ce se nacin da se fiksiraju.

Vidi kod limara nekog, ili ko se već bavi obradom metala i da ti napravi par tih šrafova, tačnih dimenzija.

E super ti, lagano je to stegnuti.

Kastrol do 15% na popust :D
5w30 4l sa 40 na 33.