Prijava

Lijep Pežo i registrovan godinu čitavu.
Ostatak potroši na piće i kurve. Doduše niko ti neće vjerovati, jer kad kažeš "Pežo" obično pomisliš na čovjeka koga žena vozi do posla xD

GTD taj što ga žena vozi je neka teška pederčina.

Here navigatzija ok je. Greši nekad tj ne vodi najbližim putem al ništa što apdejt sledeći neće rešiti. Ima i da namestiš posebnu ikonu nevezano za kući npr što je dobro kad u 5 ujutru iz švaleracije treba da se slomiješ na autoput iz Mirijeva po onim uličicama

Brate, ako ima 4k evra, nek uzme 407. Mnogo lepši. A gledam po oglasima kreću od 3800 pa na dalje.

407 jedan od ljepših Pežoa.

Meni google maps super, boli me kurac. Sygic kažu da su dobre, možda skinem neđe.

Za Sala.
http://www.polovniautomobili.com/motori/8577299/yamaha-r1

Vozih ovakav, strašan, prejebeno ide. I prelijep, pa ćeš jebati i pri tome jako krimi izgledati.
Ne razumijem se puno u motore, ali how hard can it be?

što je dobro kad u 5 ujutru iz švaleracije treba da se slomiješ na autoput iz Mirijeva po onim uličicama

Nije teško, nauči se za 2 dana xD

Thilmo
Brate, ako ima 4k evra, nek uzme 407. Mnogo lepši. A gledam po oglasima kreću od 3800 pa na dalje.

Ne sporim to ali ako neće da troši puno para na održavanja i to onda je 406 bolji jer je nepoderiv, u mom društvu dvojica voze 406 već 10 godina, jednom sam zajmio jednog da idem u Skopje i oduševljen sam automobilom. Iako je po godinama malo stariji, sa dobrom opremom uopšte nema razlike od novijih. Al po onom što je napisao da mu treba onda 406 mu se uklapa u koncepciju svakako :D

406 mamu mu zanavek jebem, tri meseca proveo kod mene crko menjac, prvo poceo da krci u trecoj reko ko ga jebe, i posle deset dana krk nece ni u jednu. 350E i plus sam ga jedva naso, i nikad vise francuz, pa bre bube i golfovi po 40 godina stari pa nikad menjac ne crkne. Dao sam ga za 124-ku benzinca, Skodu Feliciju i kubik i po prosuve orahovine. Sta Zan pizdolizi napravi to da valja ne moze.

E srpska sirotinjo mamu ti bre jebem (ne tebi Reme, da ne skapiraš pogrešno). Oće baja da vozi Jaguara, ali nema da natoči kako treba u rezervoar i onda bez blama ugradi plin. Pa treba mu polomiti noge i ruke, a pride mu doživotno oduzeti dozvolu. Plin u Jaguara, pa brate rođeni...

hahaha to tek sada videh, ahahah jebote. Prejako.

Realno, poštenije je da vozi bajs, a da Jaguara cima samo kad ide u pičke nego da čituje s plinom.

Pola tih radi to, video sam pa Hamera, Tuarega 6.0 W12, Fetona 6.0 W12 sa jebenim plinom, k'o da juga ili floridu vozi....

Od Priusa do Bentilja. Jbg, kriza.

Nijesam pratio što učinješe od Hungaroringa? Valjda linijama nekim iscrtali ivice staze lol.

To mislite tako jer ste glupi ko kurac. Da li ste znali možda da kola mogu da se našteluju da na sekvent plin mogu do 20 % bolje da idu nego na benzin? Gluperde
Niko ne radi to tako na plin ljudi voze da štede razume se ali da može može. Oseti se razlika i jebena kola nemaju blokadu vrti se ko lud i čini ti se da puni do iznemoglosti.

Bokseru, koji rezervoar za plin koristis?

406 je dobar auto kao takav ali...
Znam par ljudi koji tucaju kamen o kamen i kunu dan kad su ga kupili. U manjini su naravno. Eo komšija od ujaka ga ima 10 dina 9800 evri dao za njega sećam se ko sad da gledam auto je ko lutka i dalje ne menja se al brt neke sitnice ka jebu jako sve to vreme. Poslednja je da mu menjao šoferku i nisu mu zalepili lepo, pusti vodu unutri na neki kompjuter i čim je kiša izbaci kod i nej dupali po 2, 3 dana dok neosuši. Jednom sam bio kad je hteo da ga upali u dvorištu istisnki. Lud lik.