Prijava

Bar ne gori na sunce.

Lik pored mene na semafor turira i kad smo trebali da krenemo dade ful gas u rikverc.
Vratiti oduzimanje vozačke, bar na 3 mjeseca.

Genijalan tekst i pun emocija i video isto.
http://rs.n1info.com/a180109/Auto/Spomenik-golfu-2-u-BiH.html

Kako ga ljuljaju xaxa.

Danas vozio škodu, metak 1.2 motor hahaha

Dvojka? Gledam jednu Monte Carlo često, fino auto za grada.

Kec, 1.2 htp 12v
ide k'o metak

To se zove glečer.

Elem, zajebava sirena, nije do osigurača. nije do sirene nego prenos od volana do kompjutera nešto zeza pa treba da se ćera kod majstora

Vjerovatno kontakt u volanu onda.

golf dva najbolje auto

Rikno džek, 17€ odoka cijenim

Po vašem mišljenju, šta je pouzdanije, astra h 1.7 cdti (80ks) ili vectra c 2.0 dti (101ks), približno iste kilometraže - 140 k, isto godište?

2.0 taj sam imao, mana im je boš pumpa. 1.7 je Isuzuov, možda jes pouzdaniji, ali je Astra teška za njega.

1.7 od 80 ks na astru je zaista preslab i ima jako malo obrtnog momenta, moj ti je savet da gledaš makar onaj 1.7 od 100 ks, a nemoj ni 1.9 cdti da izbegavaš, nisu loši motori generalno. Što se 2.0 dti tiče, ne verujem da je prešao 140 k zato što je 2.0 dti izbačen 2004. iz vektre c i ubačeni su 1.9 cdti, tako da 12 godina star dizel... najmanje 240 000 km ima pređeno. E sad, ta pumpa traje nekih 300-ak hiljada km, zavisno od stila vožnje i realno treba da imaš u šteku 300-500 eura da možeš to da zameniš ako rikne. I zamenska traje 150 000 km u proseku. I naravno niko ti ne garantuje da neće crkavati pumpa i na drugim kolima.

E to valjda samo na onom od 150 ks...

Diskutujete o besnim kolicima a nemate leba u crevu haha.. Iz praznog džepa mašta velika se radja

Čuj ovoga sa ljebovima i tjesteninama. Šta si ti, vegan?

Ne ide da pominjem mesište, to je već luksuz za ekipu odavde.

To neće promijeniti činjenicu da je tvoj broj ubijenih životinja osim kokoške nula.

Trgni se malo.