Prijava

Trebalo je da izgleda pametno ili duhovito?

cdti valjda nema bosch pumpu, ako me neko nije zajebo. uf, dilema. taj 1.7 od 59kw nema plivajući, ali za dizne nisam siguran, ugrađivane su različite. Denso su skupe do jaja, to znam. Gledam da nadjem nešto oko 10 godina starosti al da eliminišem potencijalne skupe opravke tipa zamajci, te denso dizne, pumpe. Samo da je dizlo prelazim godišnje dosta, ne treba mi za stiskanje nego polako, sa merakom. :D nije za mene nešto jako, numem da se vladam.

Uzmi grande punto mtj.

Vidiš nije ni to loše. Šta god da uzmem biće nenormalan prelaz, sa dvojke 1.6 dizlo u nešto dvajes godina mlađe. Kao traktor da vozim, filter ulja mu paše i na imt. Al ozb :D

Brate, i dvojka moja odere tu Astru :D
Boš pumpu ti ima dti. Tome 1.7 sa 80KS mislim Boš da su dizne.

Uzmi neki TDI, nedoder su.

450k, od toga 150k kod mene za 4 god. Generalna odrađena na 300k, ne misli da stane.
Tdi kad bi našao da nije prešao isto 450k, sa magičnih 120 000 na satu. Jbg, niko dizela ne uzima da mu stoji u garaži. Sa opelima bi bar znao na čemu sam, drugar ima original dijagnostiku, može da vidi jel čačkano.

Moja jedna turbak + interkuler, fali klima i neki ljuti motor, druga TDI. Nedoder.

Nije loš Opel jbg. Da nijesi Škode gledao?

Citroen je tako nastao.

GTD
Citroen je tako nastao.

AXaxaxaxaxax GTD Bog

Presao 250km? 16k franaka? Lol jbt sta je ovo

Pise da je poklonjen doktorici sto je nestala na putovanju oko svijeta.
Lagano jace nego baba iz Njemacke, dozu misticnosti ima.

U neđelju VW BiH fest. Biće top sig.
Možda bude i neki Alfa fest isti dan, prošli put je tako bilo.

U neđelju VW BiH fest.

Sunce ti jebem, kakav kombo - Bosanci i Folksvagen (čitaj Golf).

Automobilizam
gonzo, malopre

Piše čovek koji ni ne vozi, eeeej!

Eh kad bi znao Prove, jedva sam odobrovoljio ženu da mi da auto da odem sa klincem kod mojih danas lol