Prijava

Jes Thema ovo.

Prelijepe su bile i Bete kupe, ali ruski lim ih sjeba. Tako je i sa Alfasudom bilo.

Aj što su rđale, nego i pored svega toga prežive i onda ih fijat-krajsler dokrajče lolo.

http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/an10DbE_700b.jpg

lolo

Odem kod čovjeka na plac i pogodim se da mi da korsu 2009. godište benzin fabrički plin 1.2 tiptronik za pežoa i 750€ njegove doplate.

Sad šalje poruku joj žena mi nije za to ona ga zapikirala sebi, stići će mi za par dana pežo 307 pa eto ako ti nije šta da uradimo tako

pa dal su ljudi tolika govna? Ima sreće što mi je mrsko šorc oblačit, sad bih otišao šamaru mu opalio. Danas mi je uzeo sat i po vremena sa posla da mi pokaže auto, još on došao sa ponudom, nisam se ja pojavio na plac pa da kažem eto ta, već on šalje poruku evo ima korsa bil došao pogledao.

Prvo, idi u gaćama, još je veći stepen uspostavljanja dominacije onda.

Drugo, po meni je 407 dosta bolji auto od korse, naročito što ne znam kakav im je tiptronik. Tako da i nije neka žal.

Pa dobro, uzmi pezo 307 i 5 hiljada evra doplate sa njegove strane.

Posalji mu poruku sad.

Možeš zato vazda reći da je govno. I papuča.
Jebo placeve, na svaki ćeš naći takvu Korsu, samo što je druga baba vozila.

ma jurim gradsko auto da valja već mjesecima, sve neki krševi i govna po placevima, ovo jedino kršteno što je naišlo a i fabrički plin, zavaljao bi nekom bošnji napaćenom u roku od 15 dana za 1000 skuplje.

A pežo je spejs šatl za korsu, da se ne zajebavamo.

Naravno, mogu misliti kako 2.7 hdi ide tek, kad sam bio oduševljen sa 2.0 hdi i 136 ks, em što leti, em što ima strašnu opremu.

Nego, nema kod onog kramara ništa? Kontam kako ga hvale da ne prodaje krševe.

Jes, al ne prodaje mi se stan za njegova auta "sa najboljom opremom" i reno clio 2006. godište za 4000€.

napuši mi se 4000 kuraca jebo ga senzor za kišu u kliu koji će mi kurac to u kliu

Da ti crkne, normalno. I da ti izbije još 400 eura iz džepa.

Kramar ima najbolja auta al više klase.

Jbg, to jedino da doteraš sam iz Slovenije makar.

Kramar ti nema kanti, najstarije auto je Golf 6 tamo.
Da uvoziš opet je jeftino auto i to na kraj skupo izađe, a ima ih i ovuda. Ja sam peticu uzeo, GTI optika, koža, navi, xenon, DSG... Čipovao na oko 170 konja i dovoljno je.

Uzmi ovo i cijenu ubij. Prvi vlasnik, plin, voliš Suzuki, za grada dobar.
Ili Opel, jeftino ih ima.

Teško da taj suzuki ima ikakve veze sa nekim starijim suzukijem koji je zavoleo lolo.

Ni ne treba da ima.

Crkvine, izbačilo ga nekako na tri trake.
http://s14.postimg.org/k2yj96ujl/111111.jpg

svaki dan teške saobraćajne nesreće kod vas
gledam na vremeplovu, non-stop nesreće
pa šta bi vi crnogorci da vas ima 10 miliona
svaki dan bi 10000 nesreća bilo lol

Prećeruješ brate, ne vozi se loše.

Nijesu loše Crkvine, a ni kanjon dok nema vodopada i odrona, zato me čudi ovo. Možda neiskustvo, možda neki kontra nagib. Mene jes zanijelo tuda doduše, ali je klizavo bilo i oko 100 sam vozio i to u Golfa dvojku, GT bi trebala ka pegla da prođe. Mora da je kvar u pitanju xD

Švajcarci napravili autonomni bus što prima 11 ljudi i ide 20km/h. Danas je otkinuo vrata sa jednog kombija.
I dalje sigurniji od nekih vozača u Švajcarsku xD