Prijava

To se sluša ako oš da zaspi pre nego ti popuši

dobro to te starije, klinke uživaju u baladama, to se zaljubljuje

nekad davno sam uvijek imao spremnu onu "ako riba drolja postane", čim sjedne u kola ide ta, onda se zamisli xD

Haha otežavaš jbg
KO S DECOM LEŽE UPIŠAN SE BUDI

Izvorna muzika vazda prolaznost ima.

I Ceca ofc.

Skočko odlična pesma, Baja je odličan. Pozdravljam te ako si imao devojku koju si zaista voleo, i ona tebe. Ali nije ovo za auto.

Najjača scena oko riba i auta je bila prije par godina, našli se drugar i ja u gradu slučajno (on je malo izvan grada nastanjen), on forsira čivas, ja lagano džeku, sat po sat prepili mi opasno. Gde ćemo, šta ćemo, već gužva u klubu, idemo negde drugde, pitam ja njega imaš li prevoz, kaže imam ajde. Na izlazu prolazim kraj šanka, sretnem staru drugaricu i njenu prijateljicu (koju sam jurio pa jebiga jedno 6 meseci konstantno) i lagano pozdrav de si šta ima ajde popijemo piće ajde i ostanemo tu još jedno sat vremena, dokusurimo se, ja ovu nagovorim da idemo kući, zagušljivo ovdje, ajde idemo svi, reko Siniša vozi ajde. I krećemo mi, face, lagano izlazimo iz kluba, krećemo ka parkingu i onda šok, nevjerica. Siniša, gospodin jedan veliki, je došao u grad kombijem jebenim renoom, ima čovjek firmu, sijeku betone dijamantima, buše rupetine čudima nekim, pun je jebeni kombi alata i mašina, kud je on skršen sav jadan, radnički onaj napaćeni kombi, ma nije prošlo 20 sekundi ove dvije naše su se okrenule i lagano vratile unutra, mi ostali ko popišani ispred reko pa koji kurac, što nisi rekao da si kombijem ladno brat zaboravio, misli da je došao autom svojim. A naš kakav penal, Mijatović jebeni

Kako me ovo baci u razmisljanje da li treba ostati ceo zivot sa devojkom koju si zavoleo, ili kad se izlevelujes nadjes bolju picku (mislim na levelovanje finansijsko intelektualno drustveno statusno)

Sve zavisi šta hoćeš od života, al to je već za drugu temu

Prije možda 10 god stopira jedna vrh đevojka, ja joj stajem naravno, reko upadaj i sve to. Možda oko podne bilo, a tad se nijesu palila svjetla danju i ja ih upalim čim je sjela ona. Možda sam je 20min vozio i svako drugo auto mi blica naravno, a ja pozdravljam i sviram i govorim vidiš kako me znaju svi xD

Meni sjebana brava pa mi se ne pali svetlo u autu kad suvozac otvara vrata, bas neprijatna situacija kad seda u auto

Xaxaxa šta će pijan na biciklo, misli da će se izvjetrit.
Evo su i ođe počeli da snimaju i špijaju ko preko pune pređe lol.

добро јебига разумем ја да волиш голфове ал како можеш рећи да су лепи

Kec je trve Golf ko ga voli jebate

Ne lupaj Marko, ovo je veliki Đuđaro nacrta. Da ste kad bili u Italiju umjesto među goveda imali bi smisao za lijepo sig.

EDIT:
I DALJE JE PRELIJEP

Pa dobro, Đuđaro, kurac-palac, ako je nešto ružno onda je ružno, a ovo je kutija za cipele.