Prijava

Sto je nisi zaustavio da je oprcas kad joj se jebalo?

CLS 500 amg, dve G klase, yugo i sleperica u koloni preko pune?

...Imaš li kakav dokaz?

Ja sam jednom pretica onu pratnju, imali me izgurati poslije jbg. Jedva sam uteka.

Црвени барон
Sto je nisi zaustavio da je oprcas kad joj se jebalo?

Ma idi bre, ko zna čija je ta, čim vozi kajena...

Miki i Makaronac grizu cigarete i psuju, jer su ispali pičke + suva kurca.

ja sam jednom prestigao sve i pobjedio

Ovi nisu bili pod rotacijom, ko gi jebe. Mada sam mislio posle, kad mi se zaleti neki da mi prebroji bubrege sto se kurcim. E a jednom :D Mrkli mrak, pretice me neki lik sa bmw-om peticom, uz nadvoznjak, preko pune isto. I kako je krenuo da odmice ja op na sirenu (al fora je sto mi se sirena cuje ko policijska na golfa) Izgubi se covek, poceo da koci da stane pored puta.

Jesi mu uzeo 100 evra CedoVeljo?

ahahah
Tesko da bi poverovao da sam presretac :D Morao bi prvo ja da poverujem u to. U zardjalom golfu serije 2

E kad smo vec kod sirena, jel izvodljivo turiti inverter 12v na 24v i namestiti vazdusnu sirenu bez da se sjebe nesto tipa da se zice greju i to?

Makaronac
ja sam jednom prestigao sve i pobjedio

Oj lovačke xaxaxa

Nemam ti pojma, u mene su obične sirene, ali ti je za grada top da nabaviš onu tramvajsku i sklanjaće ti se svuđe sig.

Ovo je ruralno podrucje, tramvaj nisu ni videli uzivo vecina.
Kamionska za bagru, po mogucstvu preko 120dB.

Dobri bi bili blinkeri + Škoda, svi bi mislili da si komunalna xD
A što npr. oćeš da pozdraviš nekog i sviraš, a sa drugog kraja ulice nailazi kamion? Ja za pozdravljanja najčešće koristim, a u dvojku sam bez sirene, volan bez nje joj stavih.

Obicno blicnem kad pozdravljam. Jbg, auti su mi previse civilni. Da imam neki crn audi, makar stari a6, moz se nadje za smesne pare sad pa ajd nekako.
Kazu da je crni audi sa blinkerima nesto najblize teleportu ikad napravljeno.

Takticki skroz ok uzeti quatro. Zamisli blama zaglavis se na nekom letnjaku posle privodjenja snajke neke. De mii bila glava da mi nijedan 4x4 nije usao ni u uzi izbor. U jebote pa ja s ovim novim jos nisam otvorio sezonu, vreme je.

Brate, najbitnije ti je dobre felne i ful tamna stakla, ali treba jaka tehnika da se sa ovim drugi tehnički pređe, što dodatno povećava tvoje šanse za jebanjem.