Prijava

A sta je ovo za placanje brt nije valjda da mu neko placa sto lupeta?

a ima valjda 30 evra savet, 100-ak da nekome ovaj kukavac nađe 'dobar' auto.

Ako mu ko to uplati zaslužuje da mu ovo grdilo po lobanji skače.

http://www.testoviautomobila.rs/cega-se-pametan-stidi-budala-se-ponosi/

Čitam često vaše komentare koje mi šaljete, doduše ne baš sve. Držim se ili za stomak, ili za glavu. Ne znam da li ste drski, ili samo prepotentni.

I uvek se pitam, kad ima toliko stručnjaka o automobilizmu, što ne napravite vaš sajt, portal, facebook stranicu, nego trošite vreme na tuđim?

xd

Koja transferčina od prvog do zadnjeg slova.
Mami te da ga izbatinjaš.

Jebote ćivot ovaj još transferiše?!
Na koju foru, smišlja sam sebi pitanja i odgovore, aj moglo bi da prođe da mu je ciljna grupa mlađa od 10 godina, smišlja bajke. Kako ljudi prave pare od šišanja ovaca, straota.

ma kakvi, ne plaća njemu niko ništa, a ljudi samo eto čitaju ponekad te njegove sprdačine, ko zna šta radi on inače, mada sam video u par nekih novina da ih je izlevatio i da drži neke rubrike o kolima.

Ali obratite paznju, g. Todorovic ima i hrvatsku verziju svog sajta sa jos fantasticnijim savetima prilagodjenim hrvatskom trzistu. Stice se dojam da je u HR jedan od vecih problema PROFUCKAVANJE TURBINE! To ili da ti rikne dvomaseni zamasnjak.

A veći deo njih ne kaže turbina nego turbo-puhalo xd. I pravi verodostojni hr sajt bi objavio kako zli srbo-ćetnici profućkavaju rvacka junačka domobranska turbo-puhala u cilju stvaranje velikog turbo servisa.

Boli te kurac, onaj traktor što si ga dovezao je bio atmo.

Evo veli da kuglasti zglobovi dobijaju zračnost. Dobro se šupka.

A drug mi danas veli da se mijenjam za njegovu 159, ali karavan jbg. Alfisti dosta pametni postaju.

Boli te kurac, onaj traktor što si ga dovezao je bio atmo.

El ti to meni xd?

Fazon, meni i otac rođen u srbiji i sve to, nisam bio pogođen (sem tih kuća dedinih tamo) tim njihovim veliko ustaškim akcijama. A i ćale je imao audija 100 c3 u to vreme xd, nije bio traktorče.

A jesu brutalni klinci kazi

Autoritet, druže moj.

ишли смо џабе у краљево по 406, лош је у пичку материну, слабији је од 405ице коју сад возим буквално

нашли смо 307 са добрим мотором који има неких срања са козметиком, флеке на шоферци између стакала, огреботине по браницима и пало платно са плафона јебему матер, зато је спустио са 2400 на 2150, можда се узме то

Šta si očekivao, auto ima skoro tonu i po, a 90 ks, kako da ide? ja sa ovim ćaletovim mondeom isto kuburim, isti je taj motor, samo je mondeo čak još teži od 406.

A i verovatno taj ima nekih problema sa turbinom, ako baš toliko loše ide.

Taj 307 je ok, ali pazi, ako branik treba da se gituje i farba, možda i šoferka da se menja... vidi dobro to.