Prijava

Sa negativnim ti auto bolje izgleda i leži bolje, a pozitivan ti znači za off road i ne moraš biti genije da primijetiš da ga svaki traktor ima. Poz.

Blag se podrazumijeva, ono što Amerikanci rade na Leksuse obično je za noćenje u betonjerku kad se primijete.

Бохор
Ima hidrauliku, beži od njega u kurac

Što sam gledao ovako, nije ni to više neki bauk, one hidraulične bombe su oko 50 evra komad, a punjenje je valjda 20, ceo taj sistem je mnogo pouzdaniji nego na xm ili ksantiji.

Ta hidraulična pumpa, ako je u dobrom stanju, valjda bi izdržala tih 2-3 godine koliko planiraju da imaju ta kola. Mada ne znam koliko košta nova.

Meni deluje kao bolji auto od 307 (bar onog primerka, jer mi deluje da je odvalio duplo više km nego što piše), e sad, ja sam uvek pre za 406 nego za c5, ali ovaj je baš kod njih tu u kosjeriću pa sam mislio da bi bilo zgodno da pogledaju.

Bolji je da ga parkiraš u dnevnu sobu i gledaš u njega.

Xaxaxaxa što ćemo sad?
http://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2016&mm=10&nav_id=1193363

A naravno kad voze ka po jajima, indirektno odnesu više života sig.

Ma beži jebo te 5 c5 znam što su pustili to ulje iz bombi po patosu unutra pa ti vidi kaka je to muka posle

307 jeste lep i to sve stoji, ali mi osecaj u voznji cudan nekako, ko da vozis kadu.
volan ko da je odvojen od tockova, ne mozes oceniti koliko skreces kad okrenes volan.
mada mozda se navikne na to, nisam tero nesto puno. S focusovim upravljanjem sam odusevljen na primer, jedino je servo mozda malo tvrdji pa se ne moze motati jednim prstom ugrad.

e jes ga bohore ocrnio, al dobro, ja ne znam nešto mnogo njih, bio jedan kolega u švedskoj i jedan ćaletov drugar, e sad oni se nisu žalili, tako da sam predpostavio da generalno nisu baš tako loši.

ali mi osecaj u voznji cudan nekako, ko da vozis kadu.

ne znam da li si vozio reno senik onaj prvi, osećaj je fazon da voziš na barskoj stolici u kadi, a upravljanje je u ovom fazonu:

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/d2/49/14/d24914d4c8966645faee42df2605127d.jpg

Vama što sporo i udobno vozite to ne predstavlja neki problem xDD

Apsolutno. Mada senik 1 je zaista čudan, čak i na pravcu se dosta čudno ponaša.

Čudno ti vjrv što je ka kombi, ali to je ta klasa.
Reno ka Reno, ne leži jbg.

Ma da, fijat ulis i tako neki su slični u vožnji isto. Onaj seat alhambra je dobar bio u vožnji obzirom da je miniven.

Apsolutno. Mada senik 1 je zaista čudan, čak i na pravcu se dosta čudno ponaša.

Jebem li ga Miki, ovaj moj veoma lepo leži i na većim brzinama, a naročito nema problema na pravcu.

Vozio sam to govno u svoje vreme veoma lep i solidan auto, regularne potrošnje dok ne isteraš na autoput i poteraš 160, očima gledaš kako kazaljka goriva silazi dole

Onda je kod onog što sam vozio bio oštećen neki deo trapa ili letva volana. Mislim, oni na placu su mi bili ok, mada sam ih isparkirao sa kamiona i parkirao na mesto gde su izloženi, nije bilo potrebe njih konkretno negde dalje voziti.

Ali ovaj o kome pričam sam vozio u firmi (trenutno sam na probnom radu tamo), fazon razakali ga do daske (mada motor sam po sebi ok radi), ali ovo fazon, pravac, averedž vojvođanska magistrala, (nije nešto preopterećen unutra ja od 70 kila, kopir aparat od 90 i alat od 5 kila), 90 km/h on se ljulja i konstantno moram da korigujem volan, vuče u levo. U gradu se ne oseti to toliko.

http://annonces-gratuites.index-net.org/images/54892_18059jOn9go4sBv8.jpg

Slabo leži na pravcu xaxa
Na parkingu cijenim da nema problema.

Eto nez...

kontam da nije fabrički takav, nego da su mu otišle opruge ili tako nešto pa se ljulja tako, a ovo ili trap nije centriran, ili gume nisu dobre ili je možda čak i ne znam letva volana u kvaru. fazon, vuče u levo sve vreme.

Onda ti ne uliva strah Senik nego ti što su ti dali tranju jbg.

Nema uopšte drugi auto u servisu xd, 1 raspali senik na nas četvoricu.

Jaka firma, šta da ti pričam dalje, ali bolje išta nego ništa.

To samo u Srbiju može, nečuveno :O