Prijava

Uzmi jaci motor i cip, poz za momka u egzilu.

Kad je golfa.vozio alfa mu je ka sa konja na meduzu.

pa koji je jaci od ta dva, imaju li oba plivajuci? njemu nije bitno al znas da se svi tresu na sami pomen plivajuci zamajac

Nema tddi plivajuci ali ima 90 konja tipa.

Odlicno, ne brze od zivota ne, treba mu docekati penziju xD

Ide li tebe onaj opel koji je CG lobi imao davno davno?

Ovaj Todorović i zvanično nije normalan čovjek.

Za malo da zaboravim, želim vam puno zdravlja, sreće, i puno ljubavi, a ko zna, možda se i neki zgodan Makedonac zagleda u vaš novi automobil, pa onda i u vas. Tako divna osoba kao što ste vi zaslužuje da je neko voli. Prijatno sam iznenađen koliko dobro govorite/pišete sprski jezik, jer je vaše pitanje pismenije napisano od 95% pitanja koje dobijem iz Srbije. Svakako, veliki pozdrav i za sve u Makedoniji, koji me redovno čitaju!

Cale prodao auto, oce da uzme Focusa, dizel 1.8 ne znam koji tddi tdci, koji je bolji, ima li neko iskustva sa ovim motorima? Mislim ja bih mu preporucio Alfu al nece xd

Sve preporuke za tdci

Koje gosiste?

Ja podržavam RUSIJU, i podržavam Sberbanku, to je moja odluka, i to ću uvek glasno i jasno da istaknem! Kome to smeta neka me zaobiđe u širokom luku!

2002 god ps

Za Todorovica..covek priznat u celom regionu, stotine ljudi koji su saradjivali sa njim imaju samo reci hvale, majstor provozao vise automobila nego sto su mnogi videli na slici - ne zna on ja ti znam bolje jarane xD

Nadao sam se da je onaj model 2008 taj sam vozio ali taj 2002 je nepoderiv bukvalno, ako je navikao na golfa ovo mu je prilicno slicno sto se izdrzljivosti i odrzavanja tice(malo skuplji delovi doduse) a dosta je udobniji i pokretniji od golfa. Jel to 96 konja bese?

Stvarno ne znam, nisam znao ni karakteristike ova dva motora..Onda super, kazem ti samo taj zamajac ga plasi..Prodao je vectru koja ga bas i nije jeftino kostala za odrzavanje, moguce da je bila prethodno lose odrzavana pa zato, znam da je hvale inace. Pa posle golfa i klupa deluje udobno xd

116 ks ima tdci u fokusu prve generacije. Taj ima i plivajući i elektronske dizne, nisu skupe investicije obzirom da taj plivajući traje fazon 200k km, dizne ako sipaš dobro gorivo nemaju problema nikakvih. Tddi nije loš mada dosta lošije ide, bučniji je, nemaš plivajući i imaš obične dizne. Problem kod oba je što su prešli barem 300 000 km do sada. A realno 450 000 km.

Skuz vozi kitroen, volio bi alfu i platio je 11 eura Todorovicu savjet xaxaxa

A nekad je bio momak na mjesto.

Mene je sramota

Ja vam pre dužih putovanja umesto alkohola preporučujem dobar seks, on utiče pozitivnu na vožnju. Ne preporučujem vam drogu, alkohol, već ljubav. Kad ima mnogo dobrog seksa, i mnogo ljubavi nema nikakve potrebe za alkoholom. Molim vas da to objasnite vašoj lepšoj ili snažnijoj polovini, kako god.

A jes strucnjak lolcina.

Meni je najjači momenat kod njega bio idući, jedan post pljuje i kune majstore i proizvođača jer mu je pukao skoro nov zupčasti kajš na alfi 156. Onda se primirio 2-3 dana i onda kreće bombardovanje postovima gde nudi tu svoju alfu (koja je tipa 2000. ili 2001. godište) za 3000 evra, kao najbolji i najbolje održavan auto u ponudi u srbiji i tako je mesec - dva svaki dan to postovao 5-6 puta dnevno. Tamo negde trećeg meseca počinje da je oglašava na 2000 evra, i opet senzacionalistički naslovi 'najbolji auto u srbiji za 2000 evra' itd.

Priča sve vreme kako su svi dizelaši 15+ godina stari prešli 500 000 km, pljuje ove prodavce što kažu kao najbolji auto, ful oprema, ekstra održavan i onda on počne da radi isto to, još mu je auto naravno prešao tipa 190 000 km.

Za malo da zaboravim, želim vam puno zdravlja, sreće, i puno ljubavi, a ko zna, možda se i neki zgodan Makedonac zagleda u vaš novi automobil, pa onda i u vas. Tako divna osoba kao što ste vi zaslužuje da je neko voli. Prijatno sam iznenađen koliko dobro govorite/pišete sprski jezik, jer je vaše pitanje pismenije napisano od 95% pitanja koje dobijem iz Srbije. Svakako, veliki pozdrav i za sve u Makedoniji, koji me redovno čitaju!

http://www.utrinski.mk/WBStorage/Articles/7DBCEE91E60F084E9BB8F0617ECEC26C.jpg

''kolji Ilija, voda vri''

VW salon koji je opisao u jednom od svojih remek-dela je na dvesta metara od moje kuce, znam celu ekipu tamo.
Ukratko, kao sto ste prozivali Caveza za pare tako neki slucaj. On nema blama.

Nisam nista platio nit ga citam ali ste ponekad smesni sa tim omalovazavanjem coveka koji je presao vise km nego sto vi mozete da zamislite i vozio vise automobila nego sto ste vi pregledali u auto svetu i top gearu, tesko je na balkanu priznati da neko zna vise od tebe, realno

116 ks ima tdci u fokusu prve generacije. Taj ima i plivajući i elektronske dizne, nisu skupe investicije obzirom da taj plivajući traje fazon 200k km, dizne ako sipaš dobro gorivo nemaju problema nikakvih. Tddi nije loš mada dosta lošije ide, bučniji je, nemaš plivajući i imaš obične dizne. Problem kod oba je što su prešli barem 300 000 km do sada. A realno 450 000 km.

A benzinci, znas li mozda kako ide odrzavanje za njih? Znaci dizel tdci samo ako je u extra stanju..