Prijava

Skauzere obrati se Todoroviću da ti razjasni šta je bolje i da ti nađe dobar primerak xd.

Ne znam, ako imaš 3000-3500 uzmi tdci, odvoj pare u štek da imaš za sve popravke. Isto to ti savetujem i benzinca ako uzmeš.

Ne uzimam ja al mislim da cale nema te pare :)

Hah i ovaj sa Todorovicem, ajme al boli tematika

Ma dizne svakako 99 posto neces morati da menjas jbt sta sipate ljudi to u kola? U najgorem slucaju kapiram da ces morati da ih ocistis...al to se produvava jbt zgazis ga malo autoputem on protera sve na auspuh i cao.

Zamajac se menja na 100-150(ili bi bar trebalo, tad pokazuje znake habanja treskanje u leru itd) tako da kod svakog dizela ces morati jednom da promenis zamajac ako ne kad ga kupis a ono bar za dve godine MAX. Ali ako se nesto lako proverava dal je za menjazu to je plivajuci...

Uglavnom svi argumenti vam padaju u vodu ja cu se iskljuciti iz ove diskusije jer me u principu boli kurac dal ce tvoj cale uzeti benzinca ili dizela pokusao sam da pomognem nisam ovde da branim dizel od benzinca bez da neko plati naravno

Ma na kraju zabole me sig ce se na kraju vratiti na golfa to je auto a ne ovo danas nema kad svabo napravi ne mijenjas ulje 2 mil km i radi ko sat

Питање за зналце Олдсмобил Ф-88 какав је и пошто мали сервис

Evo ja nemam pojma, ali iskreno evo.

1.8 benzin ce ti trositi 11-12 litara, tdci odlican je taj u njega.
Ps je u pravu.

ja sam samo rekao da je bolje da uzme dobar benzinac, nego očajan dizel, u slučaju da baš ne može da nađe ili da nema para za dobrog dizela.

Pa niko brate ni ne veli niti oce krs dizel da uzme, nemoj mi sami reci da ne mozes naci dobar, ima ih ka pasjih repova.

Zamajac jbg to je stvar koju mozes ocekivati i da ne valja jeftinije ce platiti auto ili za iste pare bolje, jer ce provaliti to. I nek stavi novi on ce biti miran masu vremena.

Možeš naći, samo treba para. Nije rekao Skauzer najvažniju stvar - za koliko para gleda fokusa.

Ada povoljni su, kakve crne 3 hiljade i preko, toliko ni da je od zlata.

1.8. Benz u Fokusa troši ko Zil jebeni

+1000
I ide taman ka tdci.

Maloprije golfina upali ispod 10 cenata leda, hjundai neće pa neće. Jump kablovima i jebeni osigurač za radio pregori. Materet, srmzo sam se ko pička.

Odje ne pamte ljudi da su akumulatora prodali ka ove zime, toliko da je nestasica bila.
Ja se prepadoh da mi fabricki onaj ne crkne dje, ali nije, njemac je njemac xD

švabo je švabo džaba sve
alfa pali na pola ključa, do sad nijedno auto mi nije tako palilo još od vitare one, a originalan amburator. Kvalitet bajo.

Koja alfa? Vidim ovi su imali frka nekih sa 147 sad kad je hladno.