Prijava

Jel se seća ko onih reno alpina što su bile 90-ih. Vidim da lik prodaje neku havarisanu, kakve su one bile inače?

10 puta bolje od golfa dvojke, eto kakve su bile.

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9646215/bugatti-veyron-164-grand-sport

Oćemo da ga registrujemo na invalida xd. Elem, ovo mi je crnjak, piše pored da bi registracija bila 213 - 223 000 dinara, pa jbt za mečku E320, 17 godina staru bi bilo nešto manje (mislim da bi oko 180 000 bila). A mečka je 2000 - 3000 evra, a ovaj bugati je 805 000....

Imamo zenu sto se bori za nefinansijske nadoknade (produzenje garancije na motor npr.) za vozace VW-a.
Vi sto imate?

Ne valja vejron, automatik, ne možeš kočit motorom.

Ma prekucavan 100%

Mislim da mu plin i registracija na invalida ne ginu kod nas xd.

auto do 2500 jura i 2003+ godište

Odličan Bubati sa sedištima iz alfe 156 ili 147. Inače ovo kako je prepravio mi liči na neku škodu kupe od pre 50 godina xd.

Lepo je uradio, vredi te pare

A, pa ja vozim onaj noviji polo, ima zajebanije maglenke i branik i to. Nemoj me sa ovim starudijama. xd

Ahahahaah daj sliku tačno pa da editujem xd.

Sad gledam ovu sliku, kolko običan dizajn jbt. Moraće vw malo da poradi na tome, peobični su im automobili. Pa Reno krenuo da jebe sa dizajnom a ovi ko da rade po darvinovoj teoriji evolucije.

Thilmo
Sad gledam ovu sliku, kolko običan dizajn jbt. Moraće vw malo da poradi na tome, peobični su im automobili. Pa Reno krenuo da jebe sa dizajnom a ovi ko da rade po darvinovoj teoriji evolucije.

Samo čekaj GTD-a da dođe, jeb'o si ježa u leđa. VW-a si se tak'o.

vw ima prejadan,sterilan enterijer sa najbenijom kontrolnom tablom. Mozete sad da me mazete govnima,cinjenice jbg