Prijava

Izmišljaju gomilu toga da bi imali više razloga za eventualne kazne / dogovor.

Nego, da li je ona restajling 156-ica iole kvalitetnija i pouzdanija od one pre restajlinga?

Od skora bas se gleda to, ali zakoni su davno doneseni.
Prije mjesec mozda sam golfa registrovao, prva pomoc original 30 godina stara.

Zadnja vuča a 7 metara kapiram da su je po ovom snegu dovukli dovde za slikanje. Ne daj Bože da je veći xaxaxaxa

Prejako za ciganske svadbe npr.

Das' odjednom strpa svi' 47 članova porodice Dželjani.

Prejako, ali ipak ne zbog toga.

Izasla epizoda top gir u CG, super taj dio, poslije crnac vozi sve golfove gti. Nista specijalno, ali bolja je ova sezona ili sam pristrasan xD

xd

Inače mi je ova matora omega dosta gotivna za vožnju, mislim da sam 2.4 probao, malo je falilo da mi to bude prvi auto.

Nije dao picke, a? Zavlacio te i planirao dugu vezu :D

Nije bio 100% ispravan, radio je samo na plinu i trošio je tipa 20l plina. A za dugu vezu ne znam, ni sa jednim autom nisam bio u ozbiljnoj vezi. To su takvi krntijaci bili, da mi se nije isplatilo da ih dugo držim.

Meni dođe da zaplačem kad prodam auto, a tebi kad kupiš :D

Kupio sam neki durasel aukumulator, preko neta, sutra mi stize. Ako oni zečevi idu extra, sto ne bi i auto lolo.

kakva drkalica

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9798380/alfa-romeo-brera

još samo da mu se metnu neke preljute crne felne sa crvenim detaljima i da sagorimo

edit: čeka se miki da predloži neku odličnu škodu za ove pare xD

Za ove poznavaoce svega i svačega, ne postoji zadnja vuča, ako je nešto nazad ne mož da vuče, logično.

Postoji pogon na zadnjim točkovima.

Tilmo nam ka i vazda predocava sjajne zakljucke.

Kurac škoda, ova brera izgleda kao šećer. Jedino se meni lično ovaj selespeed menjač ne dopada. Ganjao bih varijantu sa manuelnim menjačem, čisto zbog pouzdanosti.

bombas

brm brm brm

pre 6 dana

Šta je, bombaš - gulmiš bolida?

http://i.imgur.com/qq1kcqK.gif

kad kadeta 1.6D nagaziš na preko 3000 obrtaja