Prijava

čisto zbog pouzdanosti

Pa nije od vate da se raspadne jbt

Neće se raspasti, ali ne znam, niko nema reči hvale za selespeed. Da li oni ne znaju da ih koriste i održavaju, da li majstori ne znaju da ih održavaju, ne znam.

Miki imam ti prodati nekog raspada od kadeta iz 80 i neke
Imam jos neke krseve ako hoces

Makaronac
Miki imam ti prodati nekog raspada od kadeta iz 80 i neke
Imam jos neke krseve ako hoces

Nemoj, leba ti. Pun mi kurac krševa xd.

Fin je onaj bmw jako, samo ga isproveravaj dobro. Nervira me kad ne napišu odakle je uvezen tj. kad mu ne ostave tablice na kojima je došao.

Za te pare ja bi uzo ovo.
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9303317/audi-a3-20-tdi-sportback

Al ja i nisam neko ko se mnogo razume u kola. xd

Miki nije lupio ovaj put.
Masu opoziva su imali i masu problema, najcesce do struje tj. kontakta, kablova, senzora itd.
Ali eto, prica kako se automatici kvare, crkavaju kad ulje zamijenis itd. je generalno naduvana previse i posljedica neznanja kod odzravanja.

Automatik i zadnaj vuca stvari od kojih najvise ljudi zaziru xD

Ne znam ko je pokrenuo istrazivanje i akciju ali bi ga poljubio u dupe kad bi znao(mislim da je neko sa saobracajnog fakulteta): samo 10 posto znakova u beogradu od nekih 150 000 je postavljeno po propisima. Znakovi su zaklonjeni banderama, drvecem, okaceni na bandere, ograde, razne stubove, semafori se ne vide...u tim slucajevima za eventualne nezgode nije kriv vozac nego onaj ko put odrzava opa idemo.

-Znak ne sme stajato na bilo cemu osim na onoj sipci za znak
-Znak mora biti okrenut ka putu
-Ako se znak ne vidi nisi duzan da ga postujes (koliko su govnjivi saobracajci ranije jebali za ovo uh)
-Nije naseljeno mesta ako nema znaka za naseljeno mesto dzaba sto se vide kuce itd itd itd

Sto se ovog poslednjeg tice, covek je skoro vozio 120 kroz neko selo(koje jeste naseljeno mesto) ali nije bilo znaka i na sudu ga povukli za kurac jer je zakon nedvosmislen. Mislim nisu ga povukli za kurac dobio je kaznu ali kao da je prekrsio za 40 a ne troduplo

opel ascona iz 1986 valja li

4.3 miliona ove godine za obnovu i odrzavanje voznog parka vlade, ministarstava itd. Nadam se da nece uzeti a8 aktuelni nego cekati novi model :D

Drugu danas ukrali E klasu 2007 avangarda xaxaxax
Zvali ga, on nije bio kući javi babi da im iznese ključ da probaju kao sad ću ja da stignem i oni sednu i zapale axaxaxa

kako dobra fora za krađu, stvarno svaka čast

Nije dobra fora nego je glup jako jbg

Valjda je baba glupa, on pojma nije imao šta se dešava

A čekaj, oni došli da vide auto da kupe?

Kako objašnjava ovaj boh, ko juče da je naučio srpski