Prijava

ma sprdam se hahah dosadno mi jbg
ali auto svakako neki planiram pazariti uskoro, ja se vodim time da ima udobno sedište i radio koji vata RADIO BELEAMIE, a i čuo sam da automatik nema kvačilo, tako da i automatik dolazi u obzir jer mi se gase kola često na uzbrdici

Evo objasnio je šomi zašto sam uputio jedan BRT xD

ahahahhahaa jeptese

e šomi onda laguna 2003. godište, 2.2 dci automatik ili alfa 156 2.0 ts selespeed su idealna kola za tebe.

Evo prilike da se iskupis i objasnis kako da mu se ne gasi auto na uzbrdici.

Ima makaronac foru kako da ti se ne ugasi auto na uzbrdici, jedino što ima manu da moraš da se vratiš kolima tamo odakle si došao

Laguna 2.2 dci, automatski mjenjač. Biće love i za piće xD

Biće biće. Možda je još bolja kombinacija Vel Satis ili Espejs 2.2 dci / 3.0 dci automatik.

Platio bih da ne vozim :D

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10061609/chrysler-300c-57-hemi-reg-god-dan

Kakav je 300c inače ovako?

A od ovih ruskih kola, par komšija tamo po selu voza tavriju i ovaj jedan ima aleka. Fini su, skoro pa neuništivi, i jedan i drugi ganjaju robu na pijacu u njima već 20-ak godina i još nisu ispustili dušu. Za aleka mi se čini da je dosta udoban unutra.

Miki, bio sam ti u Pančevu malopre, ja ne znam šta se žališ toliko, pa oko tebe sve fin i raspoložen narod. Ne znaš ti kako je surov beogradski asvalt. :(

Brt i ja sam malopre bio u pancevu kako nam se putevi nisu ukrstili eh...

Ne mislim da se slupamo naravno xd

Joj što se naroda tiče kako ko, ima dobrih ljudi, ali kad treba da se radi ovde (ne možeš naći te normalne, sve neki šljam drži firme), da ideš u školu (prosvetari stoka neopevana), da središ neku birokratiju (jebem im familiju sporu i mitomansku), da udahneš vazduh (oć' da davi malo), popiješ čašu muljevite vode, e to već ume da dokurči posle nekih 17 godina života ovde xd.

U beogradu ipak većina stvari dosta bolje funkcioniše. Išao sam 4 godine u školu u bg i radio godinu i kusur dana. Ne znam, možda me i vara utisak.

xD

Evo ne znam. Da nisi bio i u Banatskom Brestovcu možda? :D