Prijava

одличан ауто, мазио би се сњим

Jesu ovo automobili od drotova ili su zaplijenjeni

Odje akcija pojas za sve pa vrh, vecina nedje kroz grad, gledaju ko je vezan i smiju se ono kad ih kasno vidis pa naglo pojas preko sebe prevuces :D

Bijeli BMWovi operišu od Batrovaca do Kuzmina otprilike, u oba pravca. Svaki put vidim nekog napaćenog auslendera sa audijem i slovenačkim tablama kako guta knedle dok pandur piše.

Ne valja jer je na poljskom SKEČ

Ma valja, prije 2 godine mi u servisu ovo uradili na moje oči, četiri infarkta sam preživio u 5 minuta. Kad odstoji 10-15 min, brzo isparava.

Ti ne moras da naglasavas ovo skec brt xd

Kupite pre nego što to uradi Đus

Xaxaxaxa

7.5 GTD novi se vozi kroz grad, malo je reci da izgoreh za tim autom <3

Gtd i ja ćemo ga pljuvati a možeš sačekati Pseta da ga ishvali. Pa ti odluči XD

Electrolover vidi 1,8 ako ima, ovaj je preslab. Osim toga dobar, pouzdan, 2007 je vec poceo da se sklapa u njemackoj. To ti je poslednja godina ovog modela ako mozes pogledaj 2008 mnogo je lepsi

hahah samo sam cekao.. :D

Nije za mene, za kolegu se raspitujem. ima kombinaciju da proda svoj stari focus, I gen, i da uzme ovaj za isti kes. Jedini trosak koji bi imao je prevoz do srbije, rega i tako to..
Ok jeste slab, i po meni 90ks je malo. A sto se tice drugih, prakticnih stvari.. odrzavanje, pouzdanost, mane itd.. o ovim fokusim blage veze nemam..

Ja sam ga vozio, nikad kvar nisam imao. Jednom probusio cev turbine al to je do mene jbg xd

Delovi nisu jeftini al nisu ni skupi, skroz korektno. Moj je bio tvrd jer je imao sportsko ogibljenje i bio spusten a i generalno su tvrdi skoro ko vw ili seat

Ako vozi kao miki nece mu smetati ni 90ks mada je tezak dosta za tu klasu nema plastike sve je lim i to dupli. Kvalitetan auto

Miki bi i toga ugusio xD