Prijava

E braco mislim da je postrozen ulazak u eu i to pa me interesuje sad posto imam kazni vode li se one na mene ili na tablice?

Fazon na tablice, ukoliko se nisu raspitivali preko mupa ko je vlasnik. E sad, da su se raspitali ko le vlasnik, dobio bi čestitku kući (ako pitaš za prekršaj u eu). Ako nisi to dobio, onda će te možda na granici zaustaviti da ti traže da platiš, na osnovu tablica.

Pa naravno da je kazna stigla kuci jer otkud bih i znao da imam istu xD
I ranije je stizalo ponekad i nikad problema, ali dobro ovo ce zastarit dogodine ja vjerujem.

Gumball 3000 dolazi u Tivat 5. juna i nastavlja za Tiranu i Grcku.
Ko nije imao prilike da pretice superauto nek iskoristi kad ih bude masu xD

NIJE LUDA MAJKA STO BI ME KLELA KUPIM LI HAYABUSU
https://twitter.com/MotoGP/status/866218449189486593

Kapiram ovlašćeni diler, original delovi i to, ali kojom magijom 4 ratkapne za pola koštaju 24 hiljade dinara jbt?

Ratkapne xd

Pa 50e komad, koliko bi ti? Imas tu u nisu i po 800 kinti komad, video ja, al su krs bas.

Inace, makar u bg, te original ratkapne niko i ne kupuje. To kad ti zafali odes i skines nekome i cao

To kad ti zafali odes i skines nekome i cao

Ja mislio ti fino pseto, dobri kucko avav, kad ono dzukela

Ma da ja cu jedini da kupujem da snabdevam ratkapnama ceo grad

Nasao i ja na netu neke polovne, svuda traze oko 2k po komadu al ima i taj neki za 800din, da l smo istog našli. Xd

Hteo ja da skinem naravno, al ovo neka ristaj varijanta ne mog nikog da nagazim sa istim jbg.

Al opet, 50e ratkapna je mnogo da ga jebem.

Pa brate tako ti je u svaki ovlasceni sta sad, uzmi 20 eura sve 4 imas oblika kao sto je original i zavezes dobro.
E da, i gledaj to sa vedrije strane jer Kotorani u tvoju firmu moraju klio da voze a ti samo bez ratkapni jbg.

Ne znam dal smo istog nasli ja video prodavnicu pored puta s tim kurcima kad sam bio u nisu 800 kinti komad i on ti ih montira i veze za te pare stvarno ste beda dole bez namere da jebavam.

Hteo ja da skinem naravno, al ovo neka ristaj varijanta ne mog nikog da nagazim sa istim jbg.

Stvarno si glup ponekad, pa sve 4 skini sta te boli kurac dal su iste kao sto si imao, eto ako ti zao nabaci mu onda tvoje 3 hahaha

Gtd jesi video alfin SUV? xD

Vidjeo sam brate na sajam manji skoro, 45 hiljada na akciju. Zove se stelvio, ime mi se svidja xD

I tu se spisak dobrih stvari zavrsava xd

Škodin suv neloš je
Ko Rover nov