Prijava

Onda vodi racuna o registraciji. Ovde nije opasno do 600 kubika a posle usi otpadaju, za 1100 kubika jebemliga preko 300 E... Virago je solidna masina, lepo radi, nije skupo za odrzavanje, lepo mogu dvoje da se voze. Sta ga znam, ja sam uvek voleo velike motore, hondu krmacu i tako to, a mislio sam da ostarim sa Hondom Transalp, ali mi je bolje i bezbednije da pucam pare na druge stvari

Najopasnije zbog drugih brate sig ce te isijecati i slicno ali znas to vec jbg.
I ako dodje do kontakta da ti ne pricam kako zajebano moze bit i zato kacigu na glavu, a ne na lakat. Doduse ja koji nikad pojas ne nosim ne bih trebao da pricam o bezbijednosti nesto ali sam ozbiljan sad.

jaknu sa back protector dodatkom obavezno
kornjače

Ja ni ne mislim da te odgovaram samo sam ti rekao sta mislim. Kruzer ti je mozda i najbolja varijanta jer se sa njim ne provlacis, on se vozi skoro kao auto ono sredinom trake i to pa je samim tim i bezbedniji. A i cuje se kad je iza/u mrtvom uglu.

One honde su dobrei zahvalne a izgledaju prelijepo, sad cu ti bacim link neki.

Može li se na motor plin ugradit?

Hahaha ne znam brt

Džabna vožnja jebate

Koliko otprilike kosta relativno nov (14. ili mladje) S350

Znam koliko mu kosta kuca s bazenom, i jebeni mozaik delfina u njemu, al ne razumem se u kola jebiga

Sve zavisi od opreme šta ima, full oprema oni novi 2017. godište su oko 120000€
2014. godišta su plafon 50-55 hiljada €, a kod nas su najčešći oni 35-40 hiljada eura pa pričaju kako su oni od 120 hiljada.
Dakle kreće od 35 pa se progresivno penje

Ok, ne znam koje je godiste, izgleda novo, al kapiram da nije 17, pa sam uzeo najstarije moguce, ono, moze samo mladji od 14. biti.

Ma lik ima jos dva besna auta, nit bi rekao da sam pitao, nit bih pitao, zato pitam ovde :D

E jebemte zivote

Može plin bez problema na sve što ima vodeno hlađenje i karburator, a i sto nema vodeno hladjenje samo komplikovanije. Video sam motor sa ugradjenim plinom, boca mu onom koferu pozadi. Ima i Yamaha što vozi američka vojska dizel. Mada ne troše motori uopšte tako malo, 650 kubika troši oko 5l.

https://imgur.com/sMyHv2X.jpg
Stalo 73 litra benzina na pumpi. Dizel je inače XD

Pazl R1 il ni jedan
Inače 1000 kubika, nemežeš je ispod 7.5 spustiti 10 izađe lagano

Za mi je mercedesa ovog ka da mi ga je majka kupila eto.

A sta je fora s ovim balonom za vodu?

Glup sam inace

Pa ispustili smo mu benzin jbg
Bmw prepun je

Aha aha jbt malopre sam ironicno rekao da sam glup al sad je ozb (sig)