Prijava

Zabranjeno je provlacenje kod nas. Po pravilima je ono metar od desne linije i u koloni kao auto da vozis

Nije frka gledati retrovizore ali vidjam ih kako se zavlace u dupe autobusima, kamionima, pikapovima i kombijima koji nemaju srednji retrovizor a to je klasican debilizam. Treba paziti motocikliste, naravno, kao i sve druge ucesnike u saobracaju ali malo tj malo vise ide na kurac to sto se ocekuje od mene da ga pazim a on sam sebe ne pazi

Znam za slucaj kad je lik stao na semafor i izvukao slajmaru iz pete i otvorio vrata da pljune dole, da ne pljuje slajmaretinu kroz prozor nego kao da je elegantno ispljune pored kola. Naisao lik na skuteru sreca pa je bio 5-6 na semaforu pa nije isao brzo jer je kocio inace bi se jos vise razvalio

To pseto, nisam se lepo odrazio. To je poenta, navikli da vozači automobila paze na njih, a ne jebu živu silu da paze na sebe.

Na motoru me nerviraju najvise policajci, kaze gospodine kud zurite sig 120 idete. Odlicno brate, ti pisi na 121 xaxaxa

Dobro brate, ovo ti je bilo baš ono crnogorski glupo.

Brate nijesam ni ocekivao da ces shvatiti jbg za mi je bas.

Poenta je da morotista nema radar brt

Jedino je lupao auto kad je kucao poruke jer zakon brani telefoniranje tokom voznje jbg.

majmunčina govnarski

Mislim da je vec ovde kaceno bilo ili sam negde drugo ovo video. Debilko klasican prodaje pricu,160 moze da vozi nedeljom uvece na novom beogradu po bulevaru nekom,voleo bi da ga vidim kako stoji u koloni I ide u prvoj u 5 popodne po gradu.

Tad kad je gtd okacio dao sam isti komentar kao tvoj

Ma noću, razume se. Dijabola

Jes kaceno je ono onda kad su novinari popalili narod ovim klipom, ka sto pale sad SOKANTNO mladic 18 godina vozio 180 itd.

Hahaha prva ljubav zaborava nema

Do Bujanovca pa ne znam tačno al sat i po
https://imgur.com/5pMWWFa.jpg