Prijava

Naravno da je moguce

Sisao sada da popijem kafu i kaze konobar valjda da bi nesto pricao kako lep svez morski vazduh ja reko jeste maj frend steta sto cu ga usrati sada sa 6-8 cigara xd

A ja u jebenom pirotu a kiša lije. Oh zivote lutalico.

колико си стотина километара возио јуче по пироту?

Tilmo vozio onaj gugl maps auto po pirotu xd

Ja kad duvanim na more vazda pazim da to ne radim kao ovan da ne bih stvarao predrasude.

http://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2017&mm=08&nav_id=1291816

U Nemačkoj najpouzdanija – Kia

Ziben jaren garanti, majn bruder. Ne zna ni švabo više šta valja.

Moraju Švabe nešto prodati i emigrantima, pa ne mogu toliki Sirijci odmah benve kupiti :-)

Ajmo Seltici, Makaronci i Komadi1974 na sajtu da mi kažete kojim putem je najbolje od Beograda do Hvara

Izbjegavaj Bosnu, 20 eura zeleni karton :O

Rađ, najbolje je avionom xD

Izbjegavaj Bosnu, ima dosta Bosanaca XDDDDD

edit: seltik uleteo s postom, ali moj post upravo potvrđuje zašto treba izbegavati Bosnu - naletećete na mnoštvo neslanih shala kad vam je najteže XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

al ne idem ja, ide drugar, i sve mi se čini da bih išao preko Zagreba da se ja pitam. Vozio sam nešto malo na potezu Beograd - Rijeka kad sam išao sa svojima na Krk i sećam se da je put jebao kevu do same obale, a pretpostavljam da je i ovaj potez ka Splitu podjednako dobro odrađen, pa ne bih žalio što je ukupan put trista kilometara duži nego ovaj kroz Bosnu ako je ugodan. Kakav je autoput kroz Bosnu uopšte, ja pojma nemam

Kroz Hrvatsku jebu putevi zestoko, i srazmerno ih imaju vise nego mi, ma koliko se Vucic hvalio. BiH nema avtoputeva, bar ne krstenih, i ovaj jedan sto hoce da prave da spoje Bgd i Sarajevo, ne mogu da se dogovore entiteti (i brčko se meša) kuda ce da ide. Papazjanija xD

Ala je banja ovima što nonstop idu od Drivuše do Tarčina

Kroz Hrvatsku prelijepo barem dje sam ja vozio. Mozda nekom dosadno ali puni gas stiskas jbg.

A u povratku ovom planiranom sekcijom kroz Hercegovinu i kupiti škije, to je svijetla strana.

Ne razumem, škije znam da tako zovu šiptari srbe. Kao sto ih mi ne zovemo albanci nego siptari, ali ne razumem svijetlu stranu u svemu tome.

ne znam šta znači kupiti škije :/

Ma onda samo da nije naporan put, pun rupa i zagušenja od šlepera, ne mora da bude autoput. Čitam forum vrelih guma, pa ću valjda saznati nešto.

Duvan brate, pa po cemu je Hercegovina poznata nego po tom?