Prijava

Ali ipak ne. Naši ti na granici dignu haubu i jebu te do 101 pa opet
Idi svakako i ne misli na to jbg

Ali ipak ne. Naši ti na granici dignu haubu i jebu te do 101 pa opet
Idi svakako i ne misli na to jbg

Brt pa on kod nas svakako vozi auto, nije mu parkiran valjda, zasto bi za pakovao onda? Znaci da se sa nasima svakako bakce, pitao covek za inostrance

Brt pa on kod nas svakako vozi auto, nije mu parkiran valjda, zasto bi za pakovao onda? Znaci da se sa nasima svakako bakce, pitao covek za inostrance

Carinici i da mu otvore haubu vjerujem da se nece cimati toliko nego samo vizuelno da nije prekucavan.

U Srbiju problem na tehnickom jbg. Sve zbog poreza onog glupog sto imate, ja bih zato 2.2 koji je 2.0 u papire xD

A problem kurac ja kad registrujem auto svratim do agencije ostavim saobracajnu i osiguranje samo i u povratku sa posla svratim i uzmem saobracajnu i novo osiguranje niti idem na tehnicki ni ista soma dinara castim lika sto se nisam cimao i cekao i cao

Brate to svi rade tako. Ovde se ne naplaćuje čak tih 1000 više jer to je normalno hahaha
Sad će kamere na tehničkom biti kažu
Brate vozi i ovde al ko će na Slaviji da mu diže haubu, na granici je moguće jbg

Mislim da je verovatnoca da ga u sred sezone drkaju na grckoj I makednoskoj granici,kad ga vide sa onom ja na more posao facom nekih 0,01 posto. Prosle godine sam nosio neku hellas majicu u povratku sto sam kupio tamo,carinik neki klasicni debeli grk od 50 godina poceo srecan da pokazuje na majicu I da se dere,ja mu pruzam pasose on odmahuje rukao kao ne ne prodji.

Helas majica i gvozdena vrata otvara

Hahaha

Brt ne trazi ni meni soma al sam gospodin pa ga castim

Xaxaxa brate koja banja. Odje su odavno kamere uveli, sve se slika i vracaju ako ne radi podizac tipa, a i oni su se usrali jer zbog sitnica i njih zatvaraju.
Evo ne znam kako cu proci sa tamnim staklima, vjrv skinuti dva prednja obicna ona sa nekog pasata da rupu eto popune xD

Jbg
Oteram ja kocku da registrijem dam papire i posle da odem da ga pokupim uzmem i da pijemo piće
On seda i kaže evo ti al nemoj da te zauztavi milicija bar 20 dana sve će da nas pohapse jebem ti
Zatamnjena ko sanduk bila, pukla šoferka, 4 remusa, folija na štopovima i farovima i bez 1 dugog svetla usisnik bio jebem ti

Na pasatu nisam zatamnjivao stakla al ranije mi niko problem nije pravio

Odje prednja ne smiju nikako a zadnja koliko oces, to su poceli da gledaju kad su tehnicke postrozili jbg.

Ovde prednja 25 a zadnja zvanicno 70 a nezvanicno koliko oces jer su nebitna jbg i pikapovi i kombiji se voze bez zadnjih stakala

Kod nas već 5 godina nema bez tehničkog, jebu nas opasno. Jedno auto u sat vremena mogu da rade i sjedi u stanici inspektor koji nadgleda, plus što je sve pokriveno kamerama i sve je elektronski praćeno.

Ja sam svestan sta ova opustencija sa tehnickim znaci i nameran sam koristiti je do zadnjeg dana. I kad vise ne bude bilo bicu zadovoljan. :-)