Prijava

A ono, volio bih ja da imam dobrog Vranca, Đogata, Zekana, ali sade su kola potreba, a potrebe za električnim čini mi se da nema. Ako se oparim, već imam Golfa, pa ću kupiti jednu Samaru i Nivu stari tip (otvorim oba leptira, vazduh kruži, a mene ne smeta) i da uživam. Prava domaćinska auta nemaju motor iz blendera.

Ja ne shvatam što ta kola moraju biti tako ružna, kao npr. Prius. Ružan u 3 p.m.

'Oće da nam propederizuju naciju.

Eeeeee, jedva čekam da imam para za BMW E39 523i ili 528i........

Немојте људи зајебавати:
http://jacobfoxx.com/wp-content/uploads/2013/08/tesla-model-s.jpg
Узео бих га па да иде на лизалице. :Д

Електро-погон је вероватно будућност, 90%, додуше може да се деси да у неком тренутку неко измисли нешто епохално добро и боље, али вероватно неће.

Не бојим се електромобила, биће и ту неког шмека, јер и уље и мирис бензина и све остало су само симболи љубави између човека и машине. Као што вас нека глупа песма подсети на неку добру антифа кучку, ето тако.

Jebiga jedno je Tesla. On je nedostižan, što se tiče cene.

Teslu mi obični smrtnici možemo samo da sanjamo. Zamisli domaćina koji se vozi u Prijusu. Najgori su oni (doduše, kod nas ih još uvijek malo ima) koji su puni sebe i pričaju "mi smo važni, mi ne zagađujemo okolinu, svi bi trebali ovo da rade". Ajde i nekako što voze ta kola, nego što nas nazivaju ljudima koji "ne brinu o planeti" jer iste ne vozimo.

http://dnevnik.hr/vijesti/znanost-it/elektricni-automobili-bi-mogli-biti-veci-zagadzivaci-od-benzinaca.html

Kola ne dime, nemaju nikakvog mirisa ni zvuka, ružna su (ne pričam o ovim skupljim, jer je to iz moga ugla teško dostižno), moraš da razvlačiš kablove po garaži, da ga noću puniš, a danju voziš, ne smiješ na duži put da ideš, moraš imati benzinsko ili dizel auto pored električnog. Čisto bačanje para. Jedino oni peg-perego džipovi za đecu.

Kolko para Tesla, kapiram da je više od 100 dinara ha ha?

Нисам провалио кад треба да терам ауто на мали сервис, пребацио сам 15 хиљада километара. Може ли то да штети колима, тј може сигурно, него колико је опасно?

Nije ništa strašno, teraj za par dana i to je to.

http://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2012&mm=12&nav_id=670944

Možda je dobro to sa električnim kolima? Nafta će biti osjetno manje tražena, time i jeftinija, pa ćemo je nabavljati po nižim cijenama.

Thilmo
Нисам провалио кад треба да терам ауто на мали сервис, пребацио сам 15 хиљада километара. Може ли то да штети колима, тј може сигурно, него колико је опасно?

Koliko su ti stara kola? Radi na 7-10 hiljada (zavisi i od stila vožnje), vjerovatno mu nije ništa.

Поло 2010год. Ма прошло је тих 10 хиљада и ја терао још 15 хиљада преко, значи 25 хиада укупно. :)

Axxaxaxaxax. Ma boli te kurac, ljudi na Golfu 2 ne menjaju ulje po 100 000. A filter nikad, kažu nije ga fabrika metula džabe, mora da traje, ti delovi sa kojima izlaze iz fabrike su najbolji.

Jel treba nešto da se radi, vezano za saobraćajnu, ako na haubu stavim onu mat foliju?
Počeo je lak da mi se ljušti, mislim takav je bio i kad sam kupio, ne da mi se da ga farbam celog, a ta mat folija može gotivno da izgleda na BMW, naročito matorijima.

Lol. Neki nijesu znali da se uopšte mijenja, tačnije neke. Ja mijenjam na oko 7-8 hiljada. Pretpostavljam, jer je Polo da se vozi po gradu i tad se preporučuje češća zamjena.

Golfu 2 ne menjaju ulje po 100 000.

Samo dosipaju šta potroši x)

mickey993
Jel treba nešto da se radi, vezano za saobraćajnu, ako na haubu stavim onu mat foliju?
Počeo je lak da mi se ljušti, mislim takav je bio i kad sam kupio, ne da mi se da ga farbam celog, a ta mat folija može gotivno da izgleda na BMW, naročito matorijima.

Mislim da imaš pravo haubu i tipa krilo da ne diraš ništa oko saobraćajne.

Ne trebaš ništa da radiš dok nisi prešao 30% površine kola. Nači imaš lufta i krov i gepek ako oćeš. Jebem ti mogu na informacijama da radim

E, super, mada to ću na leto da radim, nije ništa hitno.