Prijava

Koje je boje BMW?

Koje god da je karbon pije vodu za te svrhe

http://i.imgur.com/5appU7h.png

Evo ga, s tim što se tu nije videlo, posle se pogoršalo jer me je led uhvatio.

Ja bih ti preporučio da staviš crnu mat foliju (ako već 'oćeš foliju). Fino stoji na tu boju:
http://images2.polovniautomobili.com/user-images/classifieds/384/3843873/e680cfe9cea8-800x600.jpg

Šta mu je ono na brisačima?

Bela boja, nešto se burazer bio zezao, hteo je na celom auto da na ivicama izvlači linije jer mu se dopalo kad je video nekog lika na skupu da je to uradio. Menjaću brisače kad budem imao pare.

I ova maska ne bi trebalo da je siva, samo niklovana po obodu, unutra crne plastike treba da bidu ja msilim :)

Pa, on je tu nešto kao krenuo da ga sređuje, ali je odustao. Solidno izgleda za 310 000 km.

Ne znam za bijelu. Jel' ona obična ili ka' karbon 3D (kako li se zove). Ja bih nalijepio crnu, masku komplet prefarb'o u crno i nabavio bijele žmigavce.

Solidno izgleda za 310 000 km.

A to mu nije nikakvo mjerilo. Iako bismo pretpostavili da je kilometraža tačna neka kola sa milion pređenih izgledaju odlično. Zavisi kako je voženo, kuda je voženo, koliko je čuvano.

E, bezecovao sam bele žmigavce pa ću da ih uzmem kad bude bio drugi deo plate.
Nego šta vi mislite, da li sa platom od 27 000 dinara može da se održava e39 520 i ili d 1996 godište?

Ja imam bele žmigavce, totalno drugi auto. Bilo tako jbg.
I pravih 189 iljada pod garanciju. Ukenjalo me baš

Nađi bolji pos'o.

Brate kola, kuća i žena su ti rupa bez dna. Ako tako gledaš popušio si. Zažmuriš, uzmeš i nadaš se da neće da se sjebe ništa veliko. Izguraćeš to, i vozićeš e39 makar gladovao boli te kurac.

Nađi bolji pos'o.

Tražim, ali su dosta niske plate svuda. Doduše sve je van struke, a kao elektroničar kad bih našao posao bilo bi super, msm plata je 40 000+.

http://auto.co.me/vijesti-iz-crne-gore/alliance-donirao-mup-u-fluence-a
Izgleda donirali samo jednog, pa se neće dugo zadržati na drumovima.

Imam mnogo iritantan problem. Jugic mi trosi 16 litra plina.

Skoro sam zamenio moju 45-icu sa 55 motorom.Onaj bio 900,a ovaj 1100 kubika. Kad sam menjao motor promenio sam i ulje,filter itd,da ne davim sad. Motor je dobar,lepo ide,mirno radi,ali jebeno je mnogo 16 litra plina. Ja sam ga stelovao ,,na uvo" . Smanjivao sam potrosnju dok motor nije promenio rad i onda malo vratio da se smiri. Probao sam krug i bio je malo trom pa sam jos malo odrvnuo i sad ide super. Kapiram ja da nece da trosi 8 litra,ali mislim da je negde oko 10 standard. Pitao sam 10 ljudi koji voze 55-ice i svima oko desetke trosi. Nekima i po 7-8,ali to su pristrojili.

Je l' ima jos neka caka koju bih mogao da probam pre nego sto oteram kod ovih sto ugradjuju plin itd da mi steluju?

EDIT: Odmah sam posumnjao na karburator tako da sam ga zamenio,stavio sam onaj sto je bio na starom motoru jer znam da se provereno dobar.

Da ne pominjem mane normalnog Senika?
Prvo što karakteriše 4X4 Senik je dosta specifičnih djelova koji su papreno skupi. Skup je i pogon kad se pokvari, ali ne bi trebalo da je loš jer je Štajerov. Ja ga ne bih kupov'o, ako već gledaš nekakav krosover ima i boljih izbora.

Svjećice i filteri znaju da povećaju potrošnju. Pogledaj stanje membrana, možda je nešta do plina.