Prijava

A dobro, lako se vadi.

Evo trokrakih felni:
http://i30.tinypic.com/21njww7.jpg

Uklapaju se uz seljo tuning.

Moja sekirica pod suvozacevo sediste a malo konpaktni lak za vadjenje pozarni aparat pod moje noge. + prolazi sve evropske standarde posto je fiksiran onim njegovim nosacen a ja sam nosac fiksirao za sediste.

U neke zemlje traže protivpožarni aparat kao obaveznu opremu. Dođe dobro prilikom dogovaranja.

Znam zato ga je i cale kupio dal bese zbog makedonaca ili grka. Ali cim smo dosli sa mora ja sam ga prisvojio i caletu ga sad rentiram ako ide negde :)

Sad bez zezanja uopste nije lose da imas pozarni aparat iz vise razloga kako zbog raznih dogovora tako i zbog toga sto svaki auto moze da se zapali iz bilo kog razloga. Msm da je za taksite kod nas obavezan...

Ja imam u Transporteru jedan atestiran pošto je teretni. Iz Pasata sam izvadio, smetao mi.
Mislim da je obavezan u Makedoniji. Još tamo treba i zeleni karton.

Što je najgore, znam da nisam nikom ništa učinio ni blizu nažao da mi ovo napravi. Bude tu i tamo neka tuča u kafani i slično, ali ništa da neko ima nešto protiv mene konkretno, sve pošteno. Ima par nekih majmuna što nisam hteo da svedočim lažno jer ih je moj drug (pičić inače) tužio, pa im sad stigla kazna debela, jebem li ga.

Vule brate, znam da ti ništa pomoći neće ali jako mi je krivo kad gledam ovu sliku.
Veliki sam protivnik osvete preko kola, porodice, kuće. Osim u izuzetnim situacijama.
Tuko sam te, jebo ti devojku, sestru ili slično, vrati mi istom merom ako možeš, nemoj mi kola dirati zaklaću te fazon.

Jebi ga...
Baš ciganski to što činjaju.

Meni su isto jako glupe te osvete, doduše meni su samo grebali onu prvu Vektru A.

Na školjku uzeh 15 000.
750 kila imade.

Ето, само на шкољку си узео више но што би да си отерао све

Jebi ga...

Ja uzeh Eskorta. Tj. čovjek mi dade njega i pare za Transportera. Gadan je, ima ulaganja malo oko trapa, ali fin za Forda. Dizel, '97 godište, ima servo, ABS, vazdušne jastuke. Crveni na radost. Da neće ko?

Da. Hečbek je. Može zamjena.

Al kurac, nemogu da ga registrujem u Srbiji.

I bolje ti je lolo
Fina je ovome limarija. Imam ga već 2 sata, još se nije pokvario.

Hahaha, mada je od mog deda strica orion mk5 1.8d izdržao 750 000 km.

Jebi ga, ovaj broji do 100 hiljada, pa nemam pojma koliko je preš'o. Pretpostavljam oko 300.
A moje mišljenje o kolima. Pa, ovo malo što provedoh u njima uviđeo sam da je prednost odnos cijena-godište. Vjerovatno ga ne bih ni uzimao da mi se nije žurilo za pare. Šta mu znam, dosta fino ide, prethodni vlasnik kaže da troši 6.5 litara prosječno, nije nešto lagan. Ima i klimu koja ne radi, pa ću je prvo napuniti. Najgore je što nije "poznat" ni po dobrom motoru (konkretno ovom), ni limariji, ni dizajnu, pa ti ne ostane ništa od auta lolo

EDIT:
Ono što mi se baš ne sviđa kod Eskorta je dizajnerska politika. Jedinica mi bila super, ličila pomalo na Kapri, trojka-četvorka dosta fine, meni lično daleko od toga da su bile ružne. Petica mi se nikad nije sviđala, a šestica mi je grđa od petice plus ima otok od polijestera. Čini mi se da se i sa Fokusom nešto slično dešava.

da vam bacim kosku :)

ovaj put sam se ozbiljno resio da kupim auto posto se cini da ce mi trebati. gledam da ne bude nesto mnogo fensi, posto mi ne treba, vec da ima 4 vrata i da ne trosi mnogo i da ne bude mnogo malo i veliko... do sad sam malo listao i ove modele sam shortlistovao, pa ako se neko malo vise bavi automobilima i moze da mi kaze pozitivne i negativne strane izbora, i gde gresim ako gresim bio bi mu jako zahvalan.

honda civic - cuo sam da je pouzdano u tri lepe, skuplje.
tojota korola - isto ko honda
skoda fabija - osrednja cena, pojma nemam kakva je
reno megan - povoljno
pezo 307 - ko reno
sitroen 4 - ko pezo
opel astra - ko skoda
mercedes a klasa - malo skuplji
wv golf - ko honda i tojota
ford fokus - ko opel

vuce me izbor ka francuzima, posto su jeftiniji i prema japancima, posto kazu ljudi da najmanje problema imas sa njima, al su skuplji jel gresim to?
ako neko vozio neki od ovih automobila, ili zna ponesto, nek mi kaze, posto bi da znam.
gledam recimo 2005 godiste pa navise, do 5-6000 franaka, ne daje mi se vise na auto. planiram da koristim 3-5 godine pa da prodam.

мислим да би требао користити тролејбус.