Prijava

Nemojte jebati čoveka kaki I30 kakva Honda jazz dal ste realni. Celtino, c4 ili Megan, za iste pare biće noviji od Honde fazon 3 godine, to uopšte nije malo. Dizel uvek kad je noviji auto, manje se kvari al kad počne da odlazi jedno po jedno pišaj ga posle. Ako ćeš na sigurno onda neki benzinac 1.6 i ajd zdravo.
Edit: Mercedes A klase nije mercedes. Bež otoga u kurac.

nije auto samo prevoz od tačke A do B

Ne znam kako nisi zakljucio na osnovu poslednjih 15-ak strana da Celtu samo za to treba auto. :)

Jesi razmišljao i o Audiju A3? Video sam da može da se nađe povoljnih u CH ali su skoro svi sa troja vrata.

Nemojte jebati čoveka kaki I30 kakva Honda jazz dal ste realni. Celtino, c4 ili Megan, za iste pare biće noviji od Honde fazon 3 godine,

to jeste tacno, a i dodatno, francuska mi na sat voznje, pa mogu tamo da radim neki veci servis ako treba. isto kao i za nemacke automobile, jos mi blize.

al svejedno, izbego bi taj sakriveni trosak ako moze, a to je lutrija, gledas samo da smanjis sansu :)

treba vidim koliko kostaju ti servisi i da li opravdavaju cenu. odrzavaju se vde uglavnom dobro automobili. ako mu u knjizici pise da je bio na proveri ove godine, to je vec dobar znak :)

ovaj put sam se ozbiljno resio da kupim auto posto se cini da ce mi trebati. gledam da ne bude nesto mnogo fensi, posto mi ne treba, vec da ima 4 vrata i da ne trosi mnogo i da ne bude mnogo malo i veliko... do sad sam malo listao i ove modele sam shortlistovao, pa ako se neko malo vise bavi automobilima i moze da mi kaze pozitivne i negativne strane izbora, i gde gresim ako gresim bio bi mu jako zahvalan.

honda civic - cuo sam da je pouzdano u tri lepe, skuplje.

Tu si trebao stati i otići kupiti hondu.

Mislim da su ti sivici sklopljeni dijelom u japanu, dijelom u Birmingemu, provjerićeš lako po zadnjim štopkama da su made in uk, pouzdano, fino izgleda, ne troši, more poćerat kad treba, full oprema, dvozonska klima, ma perverzija.

sto pricam da bi trebao da je pozudan auto, sa manjim motorom?
npr, kupim auto za 5000fr. obican servis kosta 700-1000fr. godisnja registracija, takse kurci palci, 1000fr.

uzmi nepouzdan auto, gledaj lepotu, dodaj kubikazu, i tripliraj one cene gore sto napisah.
i koj ce mi kurac toliki trosak za neki bmw ili mercedes od 10 god?

samim tim, skupa je to igracka ovde. ne na nacin skupa za prosecnu platu, ali bez razloga skupa za alternativu u vidu javnog prevoza i iznajmljivanja auta kad ti treba.

na zalost, cini mi se da ce mi trebati. pogledacu jos malo sa ljudima ovde kakva su iskustva doduse...

Uzmi onda lepo Hondu i milina. Ili pogledaj čak i Tojotu neku tipa korola ili auris isto su jako dobre. Mada nije ti ni Ford Fokus nešto nepouzdan. 1.6 16v motor ti je raga, ide i do 400 000 km bez otvaranja.

http://www.autoscout24.ch/de/d/opel-astra-limousine-2007-occasion?index=15&make=59&model=405&nav=7&priceto=5000&returnurl=%2fde%2fautos%2fopel--astra%3fmake%3d59%26model%3d405%26nav%3d7%26priceto%3d5000%26vehtyp%3d10%26yearfrom%3d2004%26r%3d5&vehid=2522579&vehtyp=10&yearfrom=2004

Ja bih i ovako nešto pogledao. Proverene su, solidne su, ako ti ne smetaju pomalo preoštre kočnice (može lako čovek da se navikne) super je auto.

Znači u principu da se kreće, da se ne kvari i da ima malu kubikažu.
Neki Polo, Jazz, Korsa, Fiesta itd.? Samo reci dokle kubikažu gledaš. Imaš onaj Sivik 1.4, ne znam kakav je. Imaš i Golfa 1.6 (onaj sa 75KW) odličan motor.

Tako je. Do 1.4, 1.6... Sto manje to bolje. Samo da nije neka igracka tipa panda ili iq, smart te gluposti.
Hjundai ima iznenadjujuce dobre rivjue po internetu.

I fiesta isto. Plus moze da se nadje tipa 2010 godiste za 6000 franaka, sasvim dobro izgleda.

U cemu je fora sa tim, zasto mala cena? Pocinje da mi se svidja :)
To sam cak i vozio jednom odavde do torina, i prijatno je za voznju...

Pa kad je kao nov auto koštao oko 10000 eura, mora da ima nisku cenu posle 4 godine.

A, kul. Vidis, to nije losa varijanta ako nije kvarljivo auto.

Dobre su Fijestice, za po gradu je fenomenalna, malo troši, lako se parkira.
http://www.anusedcar.com/index.php/tuv-report-year-age/2013-4-5/307

ne kvari se puno po ovome.

Brate kako zašto je niska cena, alo to je Hjundai.
Kupiš je i usere te da bude do jaja, miran si fazon 100 k da pređeš ili kupiš posle mesec dana se sjebe nešto što niko živi ne može da reši. Eto. Znam i jedne i druge.

Kaki kurac Hjundai? Ford Fijestu gleda.

A složio bih se za Hjundai. Jedino je ta garancija dobra, ali ni ona ne pokriva sve i neće uticati na to da se auto ne kvari.
Fijesti završna obrada nije baš najsrećnija, a sad ne znam za neke druge mane. Ako ti ne smeta veličina i to što je pretežno žensko auto pogledaj, jebi ga.

Čovek može da plati i C4 i Megana, ne znam što bi se dalje zajebavao realno.

Jer 'oće pouzdano auto lolo

Najgore mi je što se tiče novijih francuza što su izgubili na udobnosti, pa ispade Reno 19 udobniji od tog Megana.

Ne stavljaju se više ta ogibljenja, ni hidraulika. Zato.
Sva nova auta su tvrda, počevši od samoh sedišta. Mada meni odgovara zbog kičme lolo
Celte, ako budeš uzimao c4 OBAVEZNO uzmi onaj zasečeni, ne onaj obli. Jebaćeš duplo više, smešno je nešto skuplji.