Prijava

Mislim da je taj motor u njoj trom, posebno kad se klima uključi. Vidi odgovara li ti. Za ostalo mu ne znam.

Bre,sta znam,meni deluje poprilicno ostar,ali i nemam nameru da ga kidam nesto. Ispao nam je ,,jeftin" jer znamo coveka pa nas ceka za kintu. Inace,ocuh ce da taksira sa njim i ja cu da ga vozim po potrebi,a planiramo njim da idemo na more,a on mi deluje kao pravi auto za to, juce sam ga vozio 5 sati i nisam osetio,bas,bas je udoban...

Sori. Zbog ovoga sam te pitao. Običnoi je utisak takav kad iz kante upadneš u normalan auto :D

Pa sto jes jes,ali dok je moj cale trgovao kolima vozio sam bukvalno svaki auto,nema sta nismo preturili,a ovakav komfor retko koji auto ima... Doduse,imadosmo jednu E mecku koja je bila svrs od auta, u onome mozes da spavas...

Brutalan je taj rover. Jbt, ko ima para danas da kupuje može za vrlo smešan novac kupiti brtualna kola. Ovaj rover je primer za to

GTD
Mislim da je taj motor u njoj trom, posebno kad se klima uključi. Vidi odgovara li ti. Za ostalo mu ne znam.

Sindjelic88
Bre,sta znam,meni deluje poprilicno ostar,ali i nemam nameru da ga kidam nesto. Ispao nam je ,,jeftin" jer znamo coveka pa nas ceka za kintu. Inace,ocuh ce da taksira sa njim i ja cu da ga vozim po potrebi,a planiramo njim da idemo na more,a on mi deluje kao pravi auto za to, juce sam ga vozio 5 sati i nisam osetio,bas,bas je udoban...

Odnosilo se na onu Fijestu sa 60KS.

Jebački je onaj rover, svaka čast za auto.

Moram da vidim kad budem išao kući, možda i uzmem takav. Ili Mondea.

Lijepo izgleda.

Mene zvali za onog Forda. Sjutra čovjek da dođe da vidi. Sad ću da mu sredim malo pod, imao neki čep pa protruo tu. Ima oko trapa malo ulaganja, registrovan do oktobra. ABS, podizači, klima, vazdušni jastuci itd. Koliko da ga cijenim? 1600 eura?

Kacmo kod Fijeste bili:
http://www.vrelegume.rs/vesti1/ford-fiesta-najprodavanija--velika-britanija/

Odnosilo se na onu Fijestu sa 60KS.

Ahahah,pa vidim ja pise ,,u njoj" al' reko sta znam... :-D

Gtd, ima li đe kod vas vakum aparat za pežoa 405? :D

U Nikšiću? Ne znam bil' đe moglo imati toga, a mislim da su zatvorili jednu radnju što je prodavala isključivo djelove za francuze. Možda jedino polovni. Bila je jedna radnja za francuze u Podgoricu na Stari Aerodrom. Mislim da je blizu ovog za sad zadnjeg kružnog toka.

Pogle ovih jada. I mi smo izgubili obraz i dostojnastvno i počeli da slikamo tuđa nepropisna parkiranja.

Te što slikavaju tuđe (nepropisno) parkiranje svrstavam u šljam odma' iza onih koji snimaju tuđe saobraćajne prekršaje. Dokoni ljudi, valjda nemaju šta da rade. A i vjerovatno time nadoknađuju to što nijesu jebali ženu jutros.

U Nikšiću? Ne znam bil' đe moglo imati toga, a mislim da su zatvorili jednu radnju što je prodavala isključivo djelove za francuze. Možda jedino polovni. Bila je jedna radnja za francuze u Podgoricu na Stari Aerodrom. Mislim da je blizu ovog za sad zadnjeg kružnog toka.

Nov, polovan, kakav god. Treba mi to ko leba, nema niđe da se nađe majku mu.

Jes' gledo u PG? Jebi ga, što se tiče Crne Gore slabi smo sa djelovima za francuze. Neki majstor što ti ga "održava" ako postoji. Ako ti je hitno možda da zovneš Verano. Ne znam bakću li se sa time.

Jesam, po otpada i sve. Nema niđe ili nije ispravan. U Verano i da ima, koštao bi kolko Pežo cio. A kočnica tvrda i neće da stane do jada :D

Jesi po Podgorici gledao (u onaj na Stari Aerodrom, za njih znam da su samo za francuze)? Jebi ga, da nema kakav stranac.
Malo je tih Pežoa kod nas uvezeno, a i vazda su djelovi skupi bili. Možda do Mostara, mada mi je nemoguće da u Crnoj Gori nema.

Bi li se mogao broj nabaviti od tih sa Starog? Ne znam, jebem mu mater to otpada što smo gledali u Podgorici nije bilo. Do sad si mogao u Prijepolju u Delmaxu sve živo naći, ove rede nema ništa.

Ne znam kako se zovu, jednom sam bio za neki dio za Reno. Probaću izguglati.

Sad razmisljam, gde bi mogo ja da uvalim one felne i gume, da stavim negde online na prodaju ili oglase, ili ima ko to otkupljuje, sta vec?