Prijava

Ili ih turi u oglase ili idi pa pitaj na nekom auto otpadu, mada će ti oni dati 30 eura plafon.

Stavi na polovniautomobili ili mojauto.

auta su od 1999 do 2009 godista

Msm da je 405 malo stariji.

A dobro nek nazove čovjek, možda ima čim otkupljuje. A i možda pasuje sa drugih.

Ja baš sad gledam ovo i razmišljam šta li je čoveku u glavi kad tako ide po gradu, slika tudja kola i trči kući da stavi na sajt...

Mislim da nađoh, sad ne znam 'oće li imati. 020/656-588
http://www.autodiler.me/auto_adresar/391
Ima čitav adresar. Fina stvar.

EDIT:
Bio je i u NK jedan, ali su srušili kućicu u kojoj se prodavnica nalazila lolo

.Vule
Ja baš sad gledam ovo i razmišljam šta li je čoveku u glavi kad tako ide po gradu, slika tudja kola i trči kući da stavi na sajt...

'Oće da bude društveno-korisan. Žena mu ne da pičke, nema niskim da popije piće, niskim se ne druži, pa tako liječi i svoje frustracije. Vjerovatno u metastazi duši gume, lomi stakla, retrovizore i švrlja kola.

E, ovo sa retrovizorim i brisačima sa iskusio na Vektri A.
I to mi je komšija sjebao kola zato što sam ih ostavio pod zgradom dok sam iznosio linoleum što sam kupio, a pederčina se stalno parkira tu iako je nedozvoljeno. Majmunčina ceo kvart probudi kad krene da turira stojadina kome je probušen auspuh od korozije, a meni je kenjao kad palim auto.

Meni su dizali brisače, zvali pauka i policiju, ali nijesu štetu na kolima pravili. Jednom su mi ubačali u Samarin auspuh neka govna (kad sam prisvojio parking) ali su pod pritiskom izlećela. Nije baš lako sačuvati kola kad živiš u stanu, jebi ga. A danas ni garaže uz njih ne prave (u NK).

e, al ima careva na ovom parkiranju

http://bahatoparkiranje.com/fotografije/velika/IMAG0058-1-1_1379364094.jpg
ili
http://bahatoparkiranje.com/fotografije/velika/DSC_0390.JPG_1373522877.jpg

ja bi ovo pravio foru, uzeo bi auto, stavljao na najgluplja moguca mesta, i slao :)
nesto kao ono planking sto bilo, samo skolima.

Ja ne bih imao obraza da okačim tuđe dok ne okačim svoje lolo

EDIT:
To i jes na neki način fora (namjerno da zajebava komunalce), al' sad jel ovaj preš'o preko linije, jel' ovaj popeo na trotoar itd. Koga uopšte briga? Ili kad neko zauzme 2 mjesta. Meni se desi da se parkiram na sredinu između 2 parkinga kad ovi pored mene pređu. Al' kad se oni maknu ja ostadoh ka' da sam na 2 prazna parkirao.

http://www.vrelegume.rs/test/mazda-urban-challenge/

Kako god bilo, u Mazdi će znati da marketinški upotrebe podatak da su postignute potrosnje od 3,15 l na 100 km, što je više od 35 odsto manje nego sto je Mazda homologirala svoju „trojku“ za urbanu potrošnju.

Jesu ovi ozbiljni ili se sprdaju?

Meni sve zamjene nude, ali, dobro, bar zovu. Jedan dava dvije Suze, a jedan ne znam koliko kila šunke.

Uzmi šunku, duže traje nego opel suza lololo.

Kako god bilo, u Mazdi će znati da marketinški upotrebe podatak da su postignute potrosnje od 3,15 l na 100 km

Pa i Reno lagunom 2 1.9 dci možeš da postigneš tu potrošnju ako je voziš 6-om 80 km/h.
Lično sam probao, tj. bio blizu, bila je 3.5l potrošnja.

To je trenutna potrošnja. Pretpostavljam i van grada.

Laguna ne znam dal može, teška je, Clio da.
A8 4.2 automatic na sport kad sam stisnuo u kikdaun 84 litra trenutna potrošnja. Htela suza da mi krene iako nije moj auto niti ja sipam gorivo.

Evo sad mi ode brava na Golfa. Probaću da je "uštelujem", ako ne bude valjalo moram da mijenjam. Dosta su trajale (6 godina) s obzirom da su plaćene oko 3 eura. Zanimljivo je to što sam prije tih od 3 eura uzeo najskuplje i crkle odma'. Jebem ti malu privredu. I sa Ladom sam muku mučio sa bravama.

A ova Mazda baš malo troši (ako su istiniti podaci). Dodaš litar na to i dalje je malo. Samo se bojim da nije u pitanju penzionerska vožnja i očitavanje sa bord kompjutera.

Meni kad sam kretao Golfom šesticom dizlom bilo mi je 20 litara trenutne.

Gtd, Turci prave te brave jbg zato tako odlaze. Inačem, ako oćeš da ti brava traje našteluj vrata na kolima da se zatvaraju ko kasa. da minimalni otpor ima kad pritisneš ručicu da otvori. Samo tako neće da pucaju. Poturi neke platne ili nešto, kapiram da su spala.