Prijava

Ma da, vidim ja kada popuštam gas ode na 2l i tako neke smešne cifre, a obrtaji samo u minus što nisu otišli.
Uglavnom Lagunu više ne vozim jer je to ćaletov auto. Trebao mi jednom auto i ćale se izdrakvao idi taksijem takve neke fore i ja se zakleo da više neću sesti u njega. 3 meseca sam karakter lolo

Ništa, skupljaj za Juga lolo

Ma boli me kita svakako on plaća kada se vozam taksijem. Ako mu je pametnije da mi da pare za taksi nego da tankiram neka mu. A zatrebaće njemu da glumim šofera.

A zatrebaće njemu da glumim šofera.

I onda počinje repertoar tipa: ''što voziš tako brzo'' (vozim u granicama ograničenja), ''što pretičeš'' (isprekidana linija i stekli se uslovi za to), ''gde žuriš'' itd.

Golf 5 Plus, kao neki kombi Golf.
Taj 1.6FSI je fin, ali je osjetljiv na ovo ođe gorivo. Onaj 1.6 sa 75KW je jeftiniji za održavanje, a i dosta pouzdan.

Moš ti da zdimiš s Balkana, al volkswagen iz tebe jok.

Jel' i Bog dao.

A prošlo je to davno, nego treba ići po kevu na posao, voziti babu i tako neke stvari što njega mrzi pa mene smara da uradim.

Meni se čini da ono nije golf uopšte, možda neki Touran ili tako nešto.

Ono je Golf Plus.

Meni su srali što sam Samaru vozio brzo po snijegu lolo

Nađoh neku bravu u garažu. Radi. Samo da turim onu hrom lajsnicu i da se kurčim.

Otkad se ovaj street view pojavio kontam da će bahatoparkiranje.com biti puno printskrinova lolo

Zbilja, celte, koliko je kod vas dozvoljeno zatamnjivanje stakala?

E ovo je fino auto, jedino ružno:
http://www.car4you.ch/skoda/octavia/4877214
Nije malo, registracija nije toliko skupa, ima dobar motor i dosta prostora. Jedino možda karavan što je.

Baš 'oće ove nelegalne taksije da miču, a jeftiniji od ovih legalnih:
http://www.vijesti.me/vijesti/tivat-nakon-tri-preksaja-taksisti-gube-dozvolu-rad-clanak-788472
Ja kad sam taksirao od papira sam imao vozačku, saobraćajnu i ličnu kartu lolo

Tako se obično parkira u Parizu i po Francuskoj. Meni baš sranje ta ćuškanja, ka da ne mogu kršteno obilježiti. Moraš kuku da ugradiš.

Ja kad sam taksirao od papira sam imao vozačku, saobraćajnu i ličnu kartu lolo

Lololo, sad je sve to plastično, bar u Srbiji.

Moraš kuku da ugradiš.

Jes, pa da nekom drugom odvališ branik. Tako su meni izlupali Vektru A i E36 mi je neko
tako bio zakačio.

I kod nas je sad plastično u vidu kartice, ali tada nije bilo.

Pasat mi ima nazad kuku i milina. Niko se ne pribija, bar ne ovi što znaju da im preciznost nije jača strana lolo

Jedino je nezgodno što se meni npr. desilo. Ja vozio tuđe auto, a parkinzi mali. Ne znadoh da kuka viri pola metra i kad sam išao u rikverc udario u neka kola. Al' čovjeku sa svojim kolima se to neće desit osim ako ne zna da ima kuku lolo

Al' manja je šteta kad te neko od nazad udari. I možeš da vučeš prikolicu.

EDIT:
I zajebano je što se ne može ona obična kuka atestirati, samo ona euro.

Prosecan vozac golfa

Znaci ono, zakop'o si se ovim. Ocekuj uskoro u pola noci GTD-a na vratima sa nekom stanglom da te preuredi. :D

Ocekuj uskoro u pola noci GTD-a na vratima sa nekom stanglom da te preuredi. :D

Šta će mu štangla kad ima 2m i 120 kg xD.