Prijava

ljudi to je Reno, koji vam je kurac, što ste zadrti?

serete na Reno jebote, dotle je došlo
ovo sve opičeno

Reno je duša od čovjeka.

Uvijek kad sretem Renoa javi mi se i pita za porodicu.

Nego pričam na skajpu sa ćaletom i napravimo kompromis. Pošto nam za posao za staklenicima treba karavan ili MPV kao što je on hteo, našli smo se na sredini. Umesto da imamo jedan star i jedan šuntav auto uzećemo Mercedes W210 karavan 220 cdi, e sad najveći je ''problem'' što je automatik, ali je u fenomenalnom stanju ceo auto. Jel zna neko kakvi su mečkini automatici?

Kaki staklenici, daj neki posao ako imas.

Nemam, to radimo samo ja, on i zet. Zeta smo uzeli tu samo zato što ima pik-ap, ali on nje dovoljan. Jbg, ja sam i otišao na 6 meseci da radim u SWE da bih skupio još para za staklenik.

Meni treba neka sica samo da zapocnem nesto sto imam u glavi.

A sad ozbiljno, koji fazon staklenik?
Voce gajite ili sta?
I okle ti posao u swe?

Gaje se jagode, lubenice i zelene salate.

U SWE radim kao majstor u servisu na sklapanju i popravci računara. A posao sam našao preko neta. Slao sam, smarao ih dok nisu popustili zato što u principu radim za manje para nego njihovi radnici.

Bolite kurac.
Mogo bih i ja to kad zavrsim prvu godinu ovih studija.

Svaka cast.

Mercedes ima jedne od najboljih ako ne i najbolje automatike što se vijeka trajanja tiče, samo ih treba održavati.
Kod nas sve domaće po baštama strulo.

Mada i ujakov je prešao 820 000 km bez problema, ali to je automatik starije generacije 96' je njegov, a ovaj što bi smo mi potencijalno uzeli je 2001.

A što se izdržljivosti tiče dobar je. Samo na 50 hiljada mijenjaš ulje i filter. Malo veća je i potrošnja. Jedino što je smor vozit' automatik.

Само Цитроен и Рено.

Не Пежо, неквалитетне су им бицикле, а мош' мислити тек кола каква су им.

Gledo skoro nove dačie.
Solidno izgleadju.

Nova Dachi logan, u osnovnoj verziji oko 8-9 soma jura.
Osnovna verzija nema klimu a ni podizače stakala.

jbt koji krš, ne kapiram masu koja to kupuje

A dobro sad su im pocinkovane. 2005-2006 su rđale u salonu. Bukvalno. Kontam da je Dačija neđe ko Jugo nekad, samo danas imaš i ženskih auta za te pare. Krš, ali nova, jebi ga.

Jes meni otišla kontra kočnica na Pežou.

A solidmo izgledaju stv.
Nisu lose oko za furanje..
Ali pre bih fiat lineu.