Prijava

Zapisuješ u knjigu "kako vaspitati ženu"? lolo
Najgore je što nemaju orijentaciju, pa ako živiš u zgradi :(
I što trube ako se nađeš 5 metara pored njih.

A i nemaju osećaj na papučicama. Jednom sam bivšoj ribi da da vozi lančiju kad sam bio pijan, šaltala je na 4000-4500 rpm, nabola je kočnicu par puta u pm, kvačilo joj cimalo svaki put pri kretanju iako je hvatalo tačno na pola. Potrošnju mi je sa mešovitih 8.5l digla na 17l, a ja sam pijan morao da parkiram jer ona ne zna da ga paralelno parkira. Mada joj ne zameram za parkiranje jer je lančija ogromna, ali i dosta nepregledna.

Malo preuveličan hejt al' ima istine lolo

21:10, noćna vožnja, žena ulazi u njihovo (tačnije muževo) skromno porodično auto.
21:15 Auto paralelno parkirano. Volan okrenut svo vrijeme u jednu stranu (naravno, ne zna koju). Pritiska gas i kočnicu, naizmjenično.
21:20 Nekako se iskopala sa parkinga da ne ošteti kola od komšija. Staje na sred ulice da stavi pojas.
21:25 Farovi su joj "slabi", vrti koturčić nivelacije.
21:30 Primjećuje auto ispred sebe, ali ne zna da li taj vozač nju primjećuje. Blicala bi da zna kako, ovako svira u znak upozorenja.
21:35 Već je duboko zašla u grad, ubrzava na 50 i ubaca u šestu.
21:45 Muke muči sa usim parkingom.
21:50 Otvara vrata iz sve snage tako da udari u auto do njihovog (muževog).
21:51 Pokušava da odstrani farbu sa vrata, da je ne ubije muž. Prvo lizanjem prsta, a zatim acetonom.
21:55 Mora malo da odmori, jer je vozila u grču. Baš kao i svi profesionalni vozači.

Jebi ga, Miki. Ako si previše pijan možda dobro dođe. Kud prodah T4... Samo kažem da se kreće tako što se naglo pušti kvačilo.

Dobar

Polarno bela :)

Pogle Jugića što je fin. Ne znam zašto, ali sam ga zamišljao kao crvenog. Tj. sva kola sišla sa trake u Kragujevcu zamišljam kao crvena, čak i 500L lolo

felne: Aston Alfa
retrovizori: oba

u kupe verziji

САМО МУШКИ ЗНАЈУ ДА ВОЗЕ

САМО НЕМАЧКА КОЛА

САМО ДИЗЕЛ

Nemoj tako brzo, kud žuriš, što pretičeš......sve vreme me je zajebava što je ona dobila dozvolu sa 17 godina, a ja sa 18,5 godina, doduše ja sam se kasnije upisao u auto školu. Al zato ona ide trećom 80 km/h. Konstantno. I misli da je super vozač.

Jugu stoje krakate felne.

Jebi ga, Miki, radoznalost leži u svakom čovjeku (i ženi). Ima položeno, al' ne treba čovjek u grču i strahu da vozi. Ovako se istraumira i ne traži više lolo
Mislim, ja jedino dam svoja kola dvojici-trojici ljudi u koje imam povjerenja, jebi ga, takav sam, pa dolazi u obzir jedino kupovina posebnog auta.

Pogle Jugića što je fin. Ne znam zašto, ali sam ga zamišljao kao crvenog. Tj. sva kola sišla sa trake u Kragujevcu zamišljam kao crvena, čak i 500L lolo

A mog'o sam realno i neku bolju sliku, ali kamera na telefonu je govno, a mene mrzelo da idem po digitalni, a jos i ne znam gde je, lolo.

Koje god?

88 , ali sam motor promenio, ubacio od 1100 iz 55-ice '89... Sad mi u saobracajnoj pise Jugo 45 AX, motor je 55, a na gepeku pise Koral 60 (jer je od ovog gepek bio truo pa sam menjao pre farbanja) ahahhahaha.

A dobro, ne moraš zavoditi drugi motor u saobraćajnu, pogotovu ne veći i jači. Kod nas nema "stručnog kadra" koji bi mogao utvrditi jačinu i veličinu motora. A broj ne piše u saobraćajnoj kod nas...

Ovako ću morati:

САМО МУШКИ ЗНАЈУ ДА ВОЗЕ - Čak i maloljetni bolje od žena lolo

САМО НЕМАЧКА КОЛА - Ovo je suvišno da komentarišem.

САМО ДИЗЕЛ - Jebi ga, moram da štedim, a plin u moje auto neće :(

Ma ne pise ni kod nas, a i boli me bas kurac, imam papire od tog drugog, mogu da potvrdim da nije ukraden i mogu samo da me uhvate za kurac... Kazem juce sam ubacio,cekam registraciju pa cu da promenim...

Ili fazon tetka koja drži auto školu (nisam išao kod njih jer su šabani), a na magistrali vozi 40-50 km/h, a dozvoljeno 80 km/h, i ja je preteknem, krene da kenja po mom ćaletu i kevi što ja tako brzo vozim, a vozio sam 80. Žalosno je što su najgori ovi po auto školama. Čak i tamo gde sam polagao su idioti. Prvi put me je bukvalno instruktor oborio jer sam u bulevaru vozio četvrtom 50 km/h jer je jadni mali klio brektao od težine putnika. Drugi put sam položio bez negativnih bodova.

Ja davao gaščinu do 40-50, ne mog'o Jugo da nas povuče (pogotovu uzbrdo) lolo

Ili fazon tetka koja drži auto školu (nisam išao kod njih jer su šabani), a na magistrali vozi 40-50 km/h, a dozvoljeno 80 km/h, i ja je preteknem, krene da kenja po mom ćaletu i kevi što ja tako brzo vozim, a vozio sam 80.

Trebalo bi i da se tako spora vožnja kažnjava (nekad i jes). Stvara veće gužve i više (rizičnih) preticanja. Al', jebi ga, tako uče u školi da se vozi.

Ili fazon tetka koja drži auto školu (nisam išao kod njih jer su šabani), a na magistrali vozi 40-50 km/h, a dozvoljeno 80 km/h, i ja je preteknem, krene da kenja po mom ćaletu i kevi što ja tako brzo vozim, a vozio sam 80. Žalosno je što su najgori ovi po auto školama. Čak i tamo gde sam polagao su idioti. Prvi put me je bukvalno instruktor oborio jer sam u bulevaru vozio četvrtom 50 km/h jer je jadni mali klio brektao od težine putnika. Drugi put sam položio bez negativnih bodova.

Moj instruktor je nevidjeni car. Jednom, dok sam vozio casove (inace vozio sam novog Jugica) poceo auto nenormalno da stuca na plin i da se gasi u toku voznje,a inace covek zna da vozim od malena i zna mi celu familiju, ono, ima poverenja u mene. Krenemo mi tako u jedno selo kod nekog majstora jer niko nije znao sta mu je, u medjuvremenu prebacimo na benzin da bi uopste mogli da stignemo tamo... Kad smo izasli na put za to selo, posto zna da nema murije nigde, kaze on meni malo da ubrzam da ga ,,produvamo"... Stignem ti ja tako do 80 i drzim jedno minut-dva i tek ce on ,,daj bre vozi to sta mi milis tu" . Dusu sam mu izvadio, bukvalno smo leteli. :D Naravno,ni taj majstor ga nije popravio, polagao sam na tako sjebanom autu. 3 meseca nakon sto sam polozio sretnem ja njega i kaze mi covek da su popravili auto 3 dana nakon sto sam polozio. :D Nesto oko struje bilo...